Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Ako opäť získať radosť z učenia
Ako opat ziskat radost z ucenia inklucentrum kurzy

Ako opäť získať radosť z učenia

Úvodný webinár v sérií webinárov pre učiteľov ktorí nechcú, aby sa učenie pre nich stalo rutinou a stále hľadajú prvotnú radosť z učenia.

Na webinári vám ukážeme cestu k nachádzaniu radosti z učenia, porozumeniu tomu, čo sa deje medzi učiteľom a žiakom keď to nefunguje a ako si v takých prípadoch udržať „chladnú hlavu“. Vo webinári nenájdete rýchle triky, ale aj prístupy vychádzajúce z pochopenia fungovania nášho mozgu, overené na mnohých školách v práci s učiteľmi a ich žiakmi. Cieľom vzdelávania je posilniť učiteľov v ich profesionálnej role cez prístupy, ktoré rozumejú ľudskému správaniu pretavených do praktických techník.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učiteľ/učiteľka základnej aj materskej školy,
  • odborný zamestnanec/odborná zamestnankyňa,
  • vychovávatelia/vychovávateľky

ŠKOLITEĽKY:

Zuzana Krnáčová 

Zuzana Krnacova lektorka Centrum inkluzivneho vzdelavania

Vyštudovala učiteľstvo výtvarnej výchovy, neskôr M.A. v arteterapii vo Veľkej Británii a doktorandské štúdium v Bratislave. Pôsobila doma i v zahraničí ako terapeutka, liečebná pedagogička v rôznych zariadeniach pre deti v riziku. Posledné roky ako expertka pomáha pri implementácii komplexnej podpory detí v riziku v školskom prostredí, podpore artefiletike a reflexie do vyučovania, napomáha širokému odbornému chápaniu inkluzívneho vzdelávania v rámci viacerých projektov. V Centre pôsobí ako lektorka a expertka pre vzdelávanie odborných zamestnancov.

Štefánia Hrivňáková

Stefania Hrivnakoa Lektorka Inklucentra 1

Vyštudovala jazyky ako prekladateľka, neskôr pedagogiku s teológiou. V medzinárodnom britskom projekte „Train the Trainer“ získala certifikát v tréningu zručnosti rozvoja ľudí a pôsobila ako hlavná školiteľka pre ďalších školiteľov na Slovensku. V oblasti vzdelávania pôsobí ako lektorka viac ako dvadsať rokov. Pracovala v americkej nadácii S. Kovalikovej na Slovensku v inovatívnom vzdelávacom programe integrovaného tematického vyučovania, rozvíjala inovatívne prvky vo vzdelávaní detí a lektorsky spolupôsobila na modelovej škole v tomto programe na výcvikoch učiteľov z celého Slovenska. Venuje sa aj kariérovému poradnestvu a kariérovej výchove  v školách a v poradenských centrách. V súčasnosti ukončuje psychoterapeutický výcvik v Dasein psychoanalýze.

ORGANIZÁCIA WEBINÁRU:

Webinár prebehne online, v prostredí programu ZOOM. Link Vám zašleme v samostatnom emaily 1 pracovný deň pred samotným webinárom.

Webinár je dotovaný z grantových programov.

Maximálny počet účastníkov: 20.

The event is finished.

Je nám ľúto, lístky sa rýchlo minuli. Máme vás informovať, ak sa uvolní miesto, alebo vypíše nový termín? Áno informujte ma!

Dátum

15 feb 2021
Registrácia ukončená!

Čas

14:00 - 17:00

Cena

Free

Labels

Webinár
Kategórie

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Menu