Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Artefiletika a inkluzívna trieda
webinar artefiletika a inkluzivna trieda

Artefiletika a inkluzívna trieda

Webinár je ochutnávkou dlhodobého akreditovaného kurzu artefiletika a inkluzívna trieda v procese tvorby reflexie a akceptácie. Chvíľami to vyzerá ako bežná výtvarná výchova, ktorá však vie aktívne pracovať s postojmi učiteľa a žiakov a vytvárať priestor pre porozumenie a akceptáciu všetkých. Vo webinári sa dozviete o prepojení artefiletiky a inkluzívneho vzdelávania, prečo treba artefiletiku odlíšiť od arteterapie a výtvarnej výchovy, v čom sa skrýva jej jedinečnosť a veľa praktických tipov pri jej aplikácií do vašich tried.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 5 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učiteľ/učiteľka
  • pedagogický asistent/pedagogická asistentka
  • odborný zamestnanec/odborná zamestnankyňa

ŠKOLITEĽKA:

Zuzana Krnáčová 

Zuzana Krnacova lektorka Centrum inkluzivneho vzdelavania

Vyštudovala učiteľstvo výtvarnej výchovy, neskôr M.A. v arteterapii vo Veľkej Británii a doktorandské štúdium v Bratislave. Pôsobila doma i v zahraničí ako terapeutka, liečebná pedagogička v rôznych zariadeniach pre deti v riziku. Posledné roky ako expertka pomáha pri implementácii komplexnej podpory detí v riziku v školskom prostredí, podpore artefiletike a reflexie do vyučovania, napomáha širokému odbornému chápaniu inkluzívneho vzdelávania v rámci viacerých projektov. V Centre pôsobí ako lektorka a expertka pre vzdelávanie odborných zamestnancov.

ORGANIZÁCIA WEBINÁRU:

Webinár prebehne online, v prostredí programu ZOOM. Link Vám zašleme v samostatnom emaily 1 pracovný deň pred samotným webinárom.

Webinár je dotovaný z grantových programov.

Maximálny počet účastníkov: 20.

The event is finished.

Je nám ľúto, lístky sa rýchlo minuli. Máme vás informovať, ak sa uvolní miesto, alebo vypíše nový termín? Áno informujte ma!

Dátum

08 jan 2021
Registrácia ukončená!

Čas

14:00 - 17:00

Cena

18.00€

Labels

Akreditovaný,
Webinár
Kategórie

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]centrum.sk
Menu