Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Artefiletika a inkluzívna trieda
webinar artefiletika a inkluzivna trieda

Artefiletika a inkluzívna trieda

Webinár je ochutnávkou dlhodobého akreditovaného kurzu artefiletika a inkluzívna trieda v procese tvorby reflexie a akceptácie. Chvíľami to vyzerá ako bežná výtvarná výchova, ktorá však vie aktívne pracovať s postojmi učiteľa a žiakov a vytvárať priestor pre porozumenie a akceptáciu všetkých. Vo webinári sa dozviete o prepojení artefiletiky a inkluzívneho vzdelávania, prečo treba artefiletiku odlíšiť od arteterapie a výtvarnej výchovy, v čom sa skrýva jej jedinečnosť a veľa praktických tipov pri jej aplikácií do vašich tried.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

 • učiteľ/učiteľka
 • pedagogický asistent/pedagogická asistentka
 • odborný zamestnanec/odborná zamestnankyňa

ŠKOLITEĽKA:

Zuzana Krnáčová 

Zuzana Krnacova lektorka Centrum inkluzivneho vzdelavania

Vyštudovala učiteľstvo výtvarnej výchovy, neskôr M.A. v arteterapii vo Veľkej Británii a doktorandské štúdium v Bratislave. Pôsobila doma i v zahraničí ako terapeutka, liečebná pedagogička v rôznych zariadeniach pre deti v riziku. Posledné roky ako expertka pomáha pri implementácii komplexnej podpory detí v riziku v školskom prostredí, podpore artefiletike a reflexie do vyučovania, napomáha širokému odbornému chápaniu inkluzívneho vzdelávania v rámci viacerých projektov. V Centre pôsobí ako lektorka a expertka pre vzdelávanie odborných zamestnancov.

ORGANIZÁCIA WEBINÁRU:

Webinár prebehne online, v prostredí programu ZOOM. Link Vám zašleme v samostatnom emaily 1 pracovný deň pred samotným webinárom.

Webinár je dotovaný z grantových programov.

Maximálny počet účastníkov: 20.

Kúpa kurzu

Artefiletika a inkluzívna trieda
Dostupné Lístky: 13
The Artefiletika a inkluzívna trieda ticket is sold out. You can try another ticket or another date.

Dátum

08 jan 2021

Čas

14:00 - 17:00

Cena

18.00€

Labels

Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 908 337 296
Email
[email protected]
Website
https://inklucentrum.sk
Registrovať

Spíker

 • Mgr. Zuzana Krnáčová, M.A, PhD.
  Mgr. Zuzana Krnáčová, M.A, PhD.

  Zuzana vyštudovala učiteľstvo výtvarnej výchovy, neskôr M.A. v arteterapii vo Veľkej Británii a doktorandské štúdium v Bratislave.

  Pôsobila doma i v zahraničí ako terapeut, liečebný pedagóg v rôznych zariadeniach pre deti v riziku. Posledné roky ako expert pomáha pri implementácii komplexnej podpory detí v riziku v školskom prostredí, podpore artefiletike a reflexie do vyučovania, napomáha širokému odbornému chápaniu inkluzívneho vzdelávania v rámci viacerých projektov.

  Pôsobí ako lektorka a expertka pre vzdelávanie odborných zamestnancov v Centre inkluzívneho vzdelávania i v národnom projekte VÚDPaP.

Menu