Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Atestácie pre podporné profesie
webinar atestacie2

Atestácie pre podporné profesie

Od septembra 2019 sa zmenila legislatíva a atestácie sa vykonávajú novým spôsobom – tvorbou atestačného portfólia. Po 5 rokoch pracovnej činnosti možno robiť prvú atestáciu, po 10 rokoch druhú. Na webinári si podrobne posvietime na otázky, ktoré vás trápia:

  • Ako na atestačné portfólio?
  • Čo k tomu potrebujem?
  • Aké kroky a postupy mám urobiť?
  • Čo hovorí legislatíva?
  • Ako sa na atestácie kvalitne pripraviť, zozbierať potrebné materiály svojho profesijného rozvoja za celé roky a dať ich dokopy.
  • Ako si poskladať svoje profesné atestačné portfólio v súvislosti s požadovanými zručnosťami?

Krátky sprievodca prvých krokov na ceste k vlastnému rozvoju v atestačnom procese ponúka tento webinár práve tým, ktorí majú byť protagonistami inkluzívneho vzdelávania – školským podporným tímom od špeciálneho pedagóga cez školského psychológa, sociálneho pedagóga až k poradenským pracovníkom v CPPPaP alebo CŠPP. Ukážeme vám zopár krokov a možností, ako sa na tejto ceste posunúť dopredu a nevzdať sa. Webinár je ochutnávkou a oboznámením so základnými informáciami pre tých, ktorí sa chcú profesne posunúť.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • školské podporné tímy: sociálni pedagógovia, školskí psychológovia,
  • školskí špeciálni pedagógovia,
  • poradenskí pracovníci CPPPaP alebo CŠPP.

TENTO WEBINÁR REALIZUJEME V SPOLUPRÁCI SO SLOVENSKOU KOMOROU UČITEĽOV.

ŠKOLITEĽ: Viktor Križo

inklucentrum web 2

Vyštudoval učiteľstvo matematiky, špeciálnu pedagogiku, teológiu a psychológiu. Aktuálne pracuje ako terénny odborný zamestnanec CPPPaP v Bratislave a ako riaditeľ v Centre inkluzívneho vzdelávania.
Koordinuje národnú Stratégiu inkluzívneho vzdelávania, venuje sa terénnej práci, komplexnej podpore detí v riziku, vzdelávaniu a advokuje v Komore učiteľov tému demokratizácie v školách.
Školská legislatíva je jeho živel, podieľa sa na úprave návrhov školských zákonov a v rámci poradne odpovedá na právne otázky.

Pri objednávaní kurzu si môžete vybrať z nasledujúcich termínov:

18. 10. 2021, 15:00 – 18:00
14. 12. 2021, 15:00 – 18:00 Termín prekladáme na 7. 3. 2022
07. 03. 2022, 15:00 – 18:00
(Registrácia deň pred webinárom)

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

Z HODNOTENÍ VYBERÁME:

Ďakujem veľmi za hodnotný a odborný webinár, ktorý bol prínosom, páčila sa mi spolupráca s kolegyňami, takisto flexibilita prednášajúceho a cením si praktické rady a ukážky, ktoré nám poskytol. Veľké ĎAKUJEM, prajem Vám veľa síl a odhodlania do ďalších dní.
Očakávania sa splnili, vytvorila som si obraz, zorientovala som sa v problematike, s ktorou som si už dlhšie nevedela poradiť.
Áno vzdelávanie splnilo očakávania, konečne viem ako na 1. atestáciu.
Páčilo sa mi: maximálne využitý čas, prístup lektora (civilný prejav, priateľský, úprimný, povzbudzujúci …), široké vedomosti lektora, jeho poznatky a skúsenosti z praxe (má skúsenosť ako učiteľ i poradenský odborník) logické argumenty…,
Páčilo sa mi, že sme dostali praktické informácie o atestácie, ukážky aj tipy, ako na to. Že mohli sme aj my aktívni počas webinára, ktorý bol interaktívny.

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 30 €

Kúpa kurzu

Atestácie pre podporné profesie
Dostupné Lístky: 20
Kurz Atestácie pre podporné profesie je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

07 mar 2022

Čas

15:00 - 18:00

Cena

30.00€

Labels

Akreditovaný,
Nový termín,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu