Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Kde nájsť aktívnych žiakov?
kurz kde najst v online svete ziakov webinar inklucentrum

Kde nájsť aktívnych žiakov?

Prihláste Váš kolektív a absolvujte toto vzdelávanie ako aktualizačné alebo inovačné vzdelávanie pre PZ a OZ.
Cenu vám vyrátame. Kontaktujete nás: [email protected]

Raz zažiť je lepšie než stokrát počuť, čítať, vidieť ;o) Poďme si preto spoločne skúsiť zažiť niekoľko vzdelávacích aktivít, aby sme lepšie pochopili, kde sa berie a kde stráca aktivita našich žiakov. 

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učitelia a učiteľky ZŠ

ŠKOLITEĽ:


Dávid Králik

David kralik lektor Inklucentrum

Učiteľ, mentor, kouč, lektor, spoluzakladateľ školy Felix. Bloger, autor niekoľkých metodík i jednej rozprávkovej knižky a tiež spoluautor druhej. Momentálne pracuje v SZŠ Felix ako učiteľ a tiež v n. o. LEAF ako mentor a supervízor v mentoringovom programe IRPU (Individuálny rozvojový program učiteľa). Práve v LEAF-e sa prvýkrát stretol s mentoringom a väčšinu mentorských zručností, ktorými dnes disponuje, získal vďaka možnosti pracovať v tejto organizácii.

Spolupracuje s viacerými organizáciami, ktoré sa na Slovensku venujú problematike vzdelávania (Indícia, Teach for Slovakia, Inštitút pre aktívne občianstvo, Komenského inštitút, STRATPOL, Živica…)

V súkromí sa mu podarilo pred dvadsiatimi rokmi stretnúť tú najúžasnejšiu ženu na svete, vďaka ktorej je dnes tým, kým je. Viac o Dávidovi: davidkralik.sk

REZERVÁCIA TERMÍNU

Rezervujte si termín pre Váš kolektív na: [email protected]

Dátum

01 dec 2022

Labels

Akreditovaný,
Na požiadanie

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]