Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Kde nájsť aktívnych žiakov?
kurz kde najst v online svete ziakov webinar inklucentrum

Kde nájsť aktívnych žiakov?

Raz zažiť je lepšie než stokrát počuť, čítať, vidieť ;o) Poďme si preto spoločne skúsiť zažiť niekoľko vzdelávacích aktivít, aby sme lepšie pochopili, kde sa berie a kde stráca aktivita našich žiakov. 

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 5 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učitelia a učiteľky ZŠ

ŠKOLITEĽ:


Dávid Králik

David kralik lektor Inklucentrum

Učiteľ, mentor, kouč, lektor, spoluzakladateľ školy Felix. Bloger, autor niekoľkých metodík i jednej rozprávkovej knižky a tiež spoluautor druhej. Momentálne pracuje v SZŠ Felix ako učiteľ a tiež v n. o. LEAF ako mentor a supervízor v mentoringovom programe IRPU (Individuálny rozvojový program učiteľa). Práve v LEAF-e sa prvýkrát stretol s mentoringom a väčšinu mentorských zručností, ktorými dnes disponuje, získal vďaka možnosti pracovať v tejto organizácii.

Spolupracuje s viacerými organizáciami, ktoré sa na Slovensku venujú problematike vzdelávania (Indícia, Teach for Slovakia, Inštitút pre aktívne občianstvo, Komenského inštitút, STRATPOL, Živica…)

V súkromí sa mu podarilo pred dvadsiatimi rokmi stretnúť tú najúžasnejšiu ženu na svete, vďaka ktorej je dnes tým, kým je. Viac o Dávidovi: davidkralik.sk

31. 3. 2021, 14:00 – 16:00 (Registrácia končí 30. marca 2021)

17. 5. 2021, 15:00 – 17:00 (Z organizačných dôvodov bol tento termín zrušený)

07. 6. 2021, 15:00 – 17:00 (Registrácia končí 3 dni pred webinárom)

ORGANIZÁCIA WEBINÁRU:

Webinár prebehne online, v prostredí programu ZOOM. Link Vám zašleme v samostatnom emaily 1 pracovný deň pred samotným webinárom.

Kúpa kurzu

Kde nájsť v online svete aktívnych žiakov?
Dostupné Lístky: 20
Kurz Kde nájsť v online svete aktívnych žiakov? je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

07 jún 2021

Čas

15:00 - 17:00

Cena

25.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár
Kategórie

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu