Novinky v skolskych zakonoch platne od 1.1.2022

Novinky v školských zákonoch

Všetko o zmenách v školskej legislatíve, ktoré vás čakajú od januára 2022.


Príďte si pre informácie o všetkých aktuálnych zmenách a novinkách v novelách školského zákona 245/2008 a zákona 138/2019 o PZ a OZ. Čo prinesú zmeny vo vyhláškach a nariadeniach vlády? Dozviete sa všetko aj o ďalších zmenách, ktoré budú účinné už k 1. 1. 2022.

Na webinári bude priestor na diskusiu a otázky. Viesť ho budú skúsení odborníci zo Slovenskej komory učiteľov a Inklucentra.

Máme pre Vás aj niečo navyše: Účastníkom tohto webináru budeme emailom doposielať všetky zmeny a aktuality vyhlášok, ktoré sa nestihnú schváliť do konania tohto webináru. Neprídete tak o žiadne dôležité informácie.

Okrem toho aj: Účastníci webináru dostávajú možnosť bezplatného emailového poradenstva, ktoré realizuje Inklucentrum a Slovenská komora učiteľov.

sku logo

Webinár je realizovaný v spolupráci so Slovenskou komorou učiteľov.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • pedagogickí a odborní zamestnanci škôl
  • riaditelia a riaditeľky škôl a školských zariadení

ŠKOLITELIA:

Soňa Puterková, Slovenská komora učiteľov

Sona Puterkova SKU pre Inklucentrum

Pôsobí vo vedení Slovenskej komory učiteľov od roku 2016. Aktívne sa zaoberá poradenstvom v pracovnoprávnej oblasti, spolupracovala na portáli Učíme na diaľku. Je učiteľkou na gymnáziu v Bratislave s aprobáciou matematika- biológia, venuje sa aj vzdelávaniu študentov v oblasti finančnej gramotnosti. Spoluzakladala Iniciatívu slovenských učiteľov.

Viktor Križo, Inklucentrum

inklucentrum web 2

Je šíriteľom konceptu inkluzívneho vzdelávania postaveného na humanistickej psychológii slobody a zodpovednosti C. Rogersa, Maslovových B- a D-potrebách a modelu Nenásilnej komunikácie. Garantuje inovačné vzdelávanie v Inklucentre a lektoruje kurzy. V Slovenskej komore učiteľov advokuje tému demokratizácie v školách.

V prípade vysokého počtu účastníkov, budú prizvaní ďalší lektori.

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

Dátum

15 dec 2021
Registrácia ukončená!

Čas

15:00 - 17:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]