Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Reflexia a spätná väzba v materskej škole
webinar reflexia a spatna vazba v materskej skole Inklucentrum

Reflexia a spätná väzba v materskej škole

Kurz otvoríme po naplnení počtu 20 účastníkov.
Radi by sme Vás informovali, že v prípade ak sa nenaplní vzdelávanie v minimálnom počte účastníkov potrebných na otvorenie webinára, vyhradzujeme si právo presunúť dané vzdelávanie na iný termín.

V bežnom živote, v rodinách, na poradách i v triede sa často bojíme chýb. Prečo? Od útleho veku sme za chyby trestaní. Je treba sa naučiť chyby prijímať.

Tiež si vybavujete tie chvíle, keď na Vás dieťa po nejakom svojom výkone uprene pozerá a čaká, čo Vy na to? 

Ty si ale šikovný! To ale vyzerá! Niekedy stačí len Váš výraz v tvári. 

Každá spätná väzba má veľký vplyv na ďalšiu snahu a výkon dieťaťa. Na webinári „Prečo robiť spätnú väzbu už v materskej škôlke“ sa dozviete 10 zásad, ktorými je dobré sa riadiť, aby Vaša pochvala mala skutočne pozitívny dopad. Pozrieme si tiež formy spätnej väzby pre tých najmenších a budeme si vzájomne zdieľať skúsenosti zo svojej praxe. 


Materiály dostanú účastníci po skončení webinára na svoju emailovú adresu.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 5 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učitelia a učiteľky materských škôl

ŠKOLITEĽKA:


Marta Páleníková

Marta Palenikova lektorka Inklucentrum

Marta Páleniková učí na 1. stupni v ZŠ Félix v Bratislave viac ako 12 rokov. S deťmi podniká veľa DOBROdružstiev v škole i mimo nej. Je športovkyňa telom aj dušou, venuje sa turistike a basketbalu, k čomu sa snaží viesť aj svojich žiakov. Je absolventkou Individuálneho rozvojového programu učiteľa, ktorý vedie organizácia LEAF a Vzdelávacieho programu Komenského inštitútu.

Pred časom objavila čaro reflexie a po prvých nesmelých pokusoch sa rozhodla venovať sa tejto téme do hĺbky a nájsť funkčný „reflexný“ systém vhodný do každej triedy. Vydala metodiku k téme: „Kuchárska kniha“ plná receptov ako na reflexiu a spätnú väzbu na 1. st. ZŠ.

NÁZORY ABSOLVENTOV WEBINÁROV LEKTORKY:

„Preberaná téma splnila nad mieru moje očakávania. Získané vedomosti budem určite uplatňovať v mojej pedagogickej praxi.

„Lektorka maximálne príjemná. Zapájala účastníčky do webinára. V danej problematike výborne zorientovaná s bohatými skúsenosťami.

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 30 €

Kúpa kurzu

Reflexia a spätná väzba v materskej škole
Dostupné Lístky: 27
Kurz Reflexia a spätná väzba v materskej škole je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

09 dec 2021

Čas

Termín a čas je orientačný
15:00 - 18:00

Cena

30.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu