Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Vzdelávanie detí s mentálnym znevýhodnením v ZŠ
kurz vzdelavanie deti s MP

Vzdelávanie detí s mentálnym znevýhodnením v ZŠ

Nový termín: 16. 3. 2022 o 15:00

Diskutujme spolu o možnostiach vzdelávania žiakov s mentálnym znevýhodnením v bežných základných školách.


Na webinári sa dozviete čo prinášajú nové legislatívne úpravy (novela školského zákona od 1. 1. 2022). Povieme si o inkluzívnych postupoch, nastavení IVP, výmene vzájomných skúseností zo škôl.

Webinár je realizovaný v spolupráci s Platforma rodín detí so zdravotným znevýhodnením

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • pedagogickí a odborní zamestnanci škôl
  • pracovníci CPPPaP, centrá včasnej intervencie

ŠKOLITELIA:

Zuzana Suchová, Platforma rodín

Zuzana Suchova Platforma 1

Vedie linku laickej podpory INKLULINKA. Venuje sa presadzovaniu potrieb a práv rodín detí so zdravotným znevýhodnením pred orgánmi verejnej správy.

Realizuje sa aj v oblasti: inkluzívne vzdelávanie, problém uzatvorenej vzdelávacej cesty pre deti s intelektuálnym znevýhodnením, zber a vyhodnocovanie podnetov rodičov, laické poradenstvo.

Viktor Križo, Inklucentrum

inklucentrum web 2

Je šíriteľom konceptu inkluzívneho vzdelávania postaveného na humanistickej psychológii slobody a zodpovednosti C. Rogersa, Maslovových B- a D-potrebách a modelu Nenásilnej komunikácie. Garantuje inovačné vzdelávanie v Inklucentre a lektoruje kurzy. V Slovenskej komore učiteľov advokuje tému demokratizácie v školách.

Vladimíra Ďurčová, Edu-spec, Inklucentrum

Vladimira Durcova lektor Centrum inkluzivneho vzdelavania

Pôsobí ako školská špeciálna pedagogička na základnej škole v Pliešovciach, zároveň v Edu-spec – centrum špeciálnopedagogického vzdelávania vo Zvolene, ktorého je zakladateľka. V minulých rokoch účastníčka programu Škola inkluzionistov, tento rok pôsobí ako externá  lektorka pre tento projekt z Nadácie pre deti Slovenska.

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 30 €

Kúpa kurzu

Vzdelávanie detí s mentálnym znevýhodením v ZŠ
Dostupné Lístky: 22
Kurz Vzdelávanie detí s mentálnym znevýhodením v ZŠ je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

16 mar 2022

Čas

15:00 - 18:00

Cena

30.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu