´Webinar skolsky psycholog zaciname foto

Školský psychológ začíname

Ste začínajúci školský psychológ/školská psychologička, potrebujete sa lepšie zorientovať v kompetenciách a možnostiach profesie psychológa, chcete získať nové informácie, naučiť sa techniky práce s deťmi, rodičmi a kolegami pedagógmi a máte záujem zdieľať vlastné príklady z praxe. Webinár  sa zameriava na Vaše potreby v oblasti legislatívy a pracovnej náplne, poskytne Vám užitočné informácie aj materiály, ktoré môžete využívať.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • primárne pre: začínajúci školskí psychológovia na základnej škole
  • školskí psychológovia na strednej škole

Väčšia časť obsahu kurzu je zameraná na psychológov na ZŠ.

ŠKOLITEĽKA:

Eva Hlistová

Eva Hlistova lektorka inklucentrum

Eva Hlistová pracuje ako školská psychologička v ZŠ 25 rokov. Absolvovala štvorsemestrálne štúdium školskej psychológie na FF UK v Bratislave, dlhodobý psychoterapeutický výcvik v adlerovskej individuálnej psychológii a dvojročný výcvik v terapii hrou. Je členkou Slovenskej asociácie individuálnej psychológie a OZ Labyrint. Spolupracuje s MŠ ako konzultant pre učiteľky a rodičov. Je členkou školského podporného tímu a vzdeláva sa v tejto oblasti. Spolupracovala na príprave štandardov pre školských psychológov v rámci Národného projektu vo VÚDPaP ako externý špecialista. Jej srdcovou pracovnou aktivitou je využívanie arteterapeutických techník.


ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte nás na čísle +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

Kúpa kurzu

Školský psychológ začíname
Dostupné Lístky: 17
Kurz "Školský psychológ začíname" je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

16 sep 2024

Čas

15:00 - 18:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať