Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Špeciálno-pedagogické minimum pre pedagógov MŠ
specialno pedagogicke minimum pre materske skoly inklucentrum webinar

Špeciálno-pedagogické minimum pre pedagógov MŠ

Špeciálno-pedagogické minimum zamerané na skoré odhaľovanie nezrelosti, oslabení ako aj silných stránok dieťaťa. Dozviete sa ako s „nezrelosťou“ pracovať individuálne aj skupinovo, ako nasmerovať rodičov. Súčasťou webinára sú ukážky dobrej praxe, odporúčania materiálov, programov. Počas webináru možnosť klásť otázky, diskutovať.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 5 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učitelia a učiteľky materských škôl
  • pedagogickí asistenti

ŠKOLITEĽKA: Zuzana Požoniová

inklucentrum web 13

Zuzana absolvovala štúdium špeciálnej pedagogiky na Pedagogickej fakulte v Prešove, 15 rokov pôsobí v základnej škole v Žiline ako školský špeciálny pedagóg. Zúčastnila sa viackrát vzdelávaní zameraných na problematiku inklúzie cez program Erasmus +. Medzi jej srdcové témy patria deti z marginalizovaných skupín a dobrovoľníctvo. Absolvovala kurzy a vzdelávania KUPOZ, KUPREV, SFUMATO, Comenia Script, Eľkonin, asistencia pri canisterapeutických hodinách s deťmi, aktívna spolupráca s MŠ – predškolským vekom, v súčasnosti je členkou Komisie školstva a mládeže za mesto Žilina. V centre pôsobí ako lektorka pre podporu odborných tímov na školách.

16. 3. 2021, 15:00 – 17:00 (Registrácia končí 12. marca 2021)

ORGANIZÁCIA WEBINÁRU:

Webinár prebehne online, v prostredí programu ZOOM. Link Vám zašleme v samostatnom emaily 1 pracovný deň pred samotným webinárom.

Je nám ľúto, lístky sa rýchlo minuli. Máme vás informovať, ak sa uvolní miesto, alebo vypíše nový termín? Áno informujte ma!

Dátum

16 mar 2021

Čas

15:00 - 17:00

Cena

18.00€

Labels

Akreditovaný,
Webinár
Kategórie

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu