webinar krizova intervencia

Krízová intervencia

Nový termín. Pre vysokú záujem otvárame ďalší termín webináru – 18. 5. o 15:00. Webinár vedie spoluautorka bulletinu Krízová intervencia v školskom prostredí.

Čo je to kríza a krízová intervencia v školskom prostredí? Čo mám ja ako riaditeľ alebo člen školského podporného tímu robiť? Sme poradenské zariadenie aké sú naše kompetencie? Kto nám pomôže? Čo by sme po kríze potrebovali? Na tieto aj ďalšie otázky dostanete na webinári odpovede.

Na Slovensku máme celý systém (sieť) inštitúcií, ktoré vedia pomôcť v krízových situáciách. Zistite ako fungujú a pomáhajú.

V prípade hlbšieho záujmu o problematiku krízovej intervencie odporúčame aj komplexné vzdelávanie v Krízovej intervencii: www.ior.sk .

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • členovia školského podporného tímu
  • riaditeľ/riaditeľka
  • poradenské zariadenia
Bulletin Krizova intervencia
Odporúčame ako hodnotný úvod do problematiky.

ŠKOLITEĽKA:

Mária Anyalaiová

Maria Anyalaiova Inklucentrum Krizova Intervencia

Mgr. Mária Anyalaiová, PhD., Inštitút osobnostného rozvoja, www.ior.sk Pracovala  7 rokov ako školská psychologička, 13 rokov ako psychologička v CPPPaP Piešťany, od roku 2017 v ambulancii klinickej psychológie v Bratislave. Psychoterapeutické vzdelanie má v Gestalt modalite a v psychotraumatológii a EMDR. Zastupuje Českú a Slovenskú republiku v Európskej asociácii školskej psychológie v sekcii krízového manažmentu.

Pripravila komplexné vzdelávanie krízovej intervencie v detských skupinách a nadväzujúcu starostlivosť o deti, učiteľov a rodičov a od roku 2011 vyškolila na Slovensku 600 odborných zamestnancov v poradniach a školách. Venuje sa individuálnej aj skupinovej  krízovej intervencii, terapii traumy detí a dospelých, sprevádzaní detí a rodín po strate člena rodiny a paliatívnej starostlivosti o deti.

Pri objednávaní kurzu si môžete vybrať z nasledujúcich termínov:

09. 03. 2022
18. 05. 2022

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY.

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 30 €

The Krízová intervencia ticket sales has ended!

Dátum

18 máj 2022
Registrácia ukončená!

Čas

15:00 - 18:00

Cena

30.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Menu