Webinar krizova intervencia foto

Krízová intervencia

Čo je to kríza a krízová intervencia v školskom prostredí? Čo mám ja ako riaditeľ alebo člen školského podporného tímu robiť? Sme poradenské zariadenie, aké sú naše kompetencie? Kto nám pomôže? Čo by sme po kríze potrebovali? Na tieto aj ďalšie otázky dostanete na webinári odpovede.

Na webinári dostanete konkrétne odpovede na to, čo robiť ako škola v prípade krízovej udalosti. Nejedná sa o výcvik oprávňujúci na vykonávanie krízovej intervencie.

Na Slovensku máme celý systém (sieť) inštitúcií, ktoré vedia pomôcť v krízových situáciách. Zistite ako fungujú a pomáhajú.

V prípade hlbšieho záujmu o problematiku krízovej intervencie odporúčame aj komplexné vzdelávanie v Krízovej intervencii: www.ior.sk .

IKONA OSVEDCENIE 02

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • členovia školského podporného tímu
  • riaditeľ/riaditeľka
  • poradenské zariadenia
Bulletin Krizova intervencia
Odporúčame ako hodnotný úvod do problematiky.

LEKTORKA VZDELÁVANIA

Mária Anyalaiová

Maria Anyalaiova Inklucentrum Krizova Intervencia

Mgr. Mária Anyalaiová, PhD., Inštitút osobnostného rozvoja, www.ior.sk Pracovala  7 rokov ako školská psychologička, 13 rokov ako psychologička v CPPPaP Piešťany, od roku 2017 v ambulancii klinickej psychológie v Bratislave. Psychoterapeutické vzdelanie má v Gestalt modalite a v psychotraumatológii a EMDR. Zastupuje Českú a Slovenskú republiku v Európskej asociácii školskej psychológie v sekcii krízového manažmentu.

Pripravila komplexné vzdelávanie krízovej intervencie v detských skupinách a nadväzujúcu starostlivosť o deti, učiteľov a rodičov a od roku 2011 vyškolila na Slovensku 600 odborných zamestnancov v poradniach a školách. Venuje sa individuálnej aj skupinovej  krízovej intervencii, terapii traumy detí a dospelých, sprevádzaní detí a rodín po strate člena rodiny a paliatívnej starostlivosti o deti.

Spoluautorka bulletinu Krízová intervencia v školskom prostredí.

TERMÍN

14. 11. 2023, 15:00 – 18:00
05. 03. 2024, 15:00 – 18:00

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Reguliovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY.

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

Lektorka bola vynikajúca, bolo vidieť, že je to profesionál s obrovskými znalosťami. Obsah vzdelávania splnil moje očakávania, získala som základné  informácie ku KI
Organizácia bola zvládnutá veľmi dobre až na drobné technické problémy ( výpadok zo ZOOm-u cca 10 min pred koncom) a nešlo mi to už opätovne pripojiť…
Webinár naplnil moje očakávania. Lektorku poznám, tak som si bola istá, že to bude kvalitne a odborne strávený čas. Ďakujem!
Skvelá lektorka, očakávanie boli splnené až prekročené.
Doteraz najprínosnejší webinár pre mňa.
Čo sa týka samotného vzdelávania som veľmi spokojná. Osviežila som si vedomosti získané ešte počas štúdia a nadobudla som nové poznatky. Rovnako mi toto vzdelávanie poskytlo vhľad do ďalších vzdelávaní.
Lektorka skvelá, systematická, so skúsenosťami z praxe. Obsah vzdelávania predčil moje očakávania, zaujímavé a užitočné odkazy na iné zdroje informácií…Keďže som absolvovala už niekoľko vzdelávaní u vás, tak predpokladám, že včerajšie technické problémy boli len výnimočné – odpojilo nás zo zoomu cca 10 minút pred koncom počas diskusie a už sa mi nepodarilo naspäť pripojiť…
Profesijný prístup, vysoká odbornosť, množstvo podnetných informácií, vhodný čas i spôsob vedenia kurzu
Ocakavala som od vzdelavania, ze budem vediet poskytnut aspon minimalne krizovu intervenciu. Ale i tak som sa dozvedela vela informacii a uceleny pohlad na tuto problematiku. 
Veľká spokojnosť s lektorkou, vysoko oceňujem jej odbornosť a skúsenosti k tejto téme, vďaka obsahu sa cítim byť skompetentnená v tom, ako postupovať pri krízových udalostiach.
Ďakujem pani Márii Anyalaiovej za prínosné a v praxi využiteľné informácie. Obsah vzdelávania splnil moje očakávania.
Lektorka veľmi dobre pripravená, zrozumiteľný a ucelený výklad. Vzdelávanie splnilo moje očakávania.
Vynikajúca lektorka, ktorá sa opierala predovšetkým o praktické skúsenosti a nie iba teoretické, ktoré sú však tiež potrebné. Obsah vzdelávania splnil moje očakávania. Som rada, že vaša organizácia vzdelávania má k dispozícii zaujímavú ponuku ďalších vzdelávaní, na ktoré sa určite prihlásim.
Vzdelávanie bolo prínosné z hľadiska vhľadu do témy, množstva nových informácii, postupov, ktoré uplatniť v prípade kríz. situácie, avšak zároveň  je náročné si taký objem zapamätať. Uvítala by som viac interaktivity, čím sa info lepšie ukladajú do pamäti…prípadne dostupnosť materiálov… Lektorka mala príjemný prejav, avšak chýbala mi diskusia –  chápem z časového hľadiska, možno lepšie menej info, ale viac interaktívnejšie….
Veľmi obohacujuci a prínosný webinár s expertnou odborníčkou na danú problematiku
Seminar bol velmi hutny, plny informacii, ocenila by som nabuduce mozno trochu zvolnit a ist do hlbky, ale na druhej strane ako uvod do KI to takto staci. 
Lektorka príjemná s bohatými skúsenosťami, obsahovo to chcelo konkrétnejšie veci ku krízovej intervencii alebo presnejší postup, nie len koho osloviť.
Očakávania boli splnené na 100%. Som veľmi spokojná s prednáškou, dozvedela som sa to-  čo v takejto situácii ak by sa vyskytla, potrebujem vedieť. Ďakujem
Vynikajúce vzdelávanie, moje očakávania dostať sa aspoň do obrazu, ako by sa v takýchto situáciách malo postupovať sa naplnili. Avšak už mám overené, že v menších regiónoch to nefunguje ani zďaleka tak, ako vo veľkých mestách. Ak zavolám do troch poradní, kde majú povedomie o problematike na úrovni bulletinu Inklucentra (čím bez urážky chcem naznačiť len to, že naozaj majú len základné, minimálne informácie a žiadne ďalšie kontakty), tak nedokážu byť školám nápomocní. Propagujte prosím toto vzdelávanie v poradiach menších regiónov, za mňa vrelo odporúčam.

Kúpa kurzu

Krízová intervencia
Dostupné Lístky: 10
Kurz "Krízová intervencia" je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

14 nov 2023

Čas

15:00 - 18:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár
Registrovať