Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Nadaní s aspergerovým syndrómom
webinar nadani s aspergerovym syndromom

Nadaní s aspergerovým syndrómom

Novinka v ponuke. Reagujeme na Váš podnet a prinášame nový webinár o nadaní u detí s aspergerovým syndrómom.

OBSAH VZDELÁVANIA

Ponúkame vám inšpirácie vychádzajúce z praktických skúseností zo vzdelávania žiakov s AS a nadaním. Budeme hovoriť o tom čo majú spoločné nadaní a nadaní žiaci s AS. Pokúsime sa porozumieť ako sa cítia v škole a aké sú možnosti úpravy podmienok vzdelávania tak, aby boli pre nich  bezpečným a smerovali k rozvoju.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať Osvedčenie o ukončení inovačného vzdelávania, ktoré vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • pedagogickí a odborní zamestnanci ZŠ, SŠ a MŠ
  • pedagogickí asistenti a pedagogické asistentky,

LEKTORKY VZDELÁVANIA

PhDr. Jana Jurášková, PhD. a Mgr. Martina Mátychová, PhD.

Jana Juraskova lektorka nadane deti s aspergerovym syndromom Inklucentrum
Matychova lektorka nadane deti s aspergerovym syndromom Inklucentrum.png

Od 90.rokov sa lektorky venujú vzdelávaniu detí so všeobecným intelektovým nadaním. Sú spoluzakladateľkami neziskovej organizácie Centrum nadania (CENADA), ktorá zriadila základnú školu a  gymnázium pre žiakov s intelektovým nadaním. Podieľajú sa na vytváraní filozofie bezpečného vzdelávacieho prostredia, ktorého základom je rešpekt k univerzálnym potrebám všetkých prítomných, vývinovým odlišnostiam a vzdelávacím záujmom žiakov a  študentov. Poskytujú poradenstvo a  vzdelávanie odbornej a  širokej verejnosti v  oblasti vzdelávania nadaných žiakov, nadaných žiakov s  dvojitou jedinečnosťou a  v  oblasti osvojovania si  metódy rešpektujúceho prístupu „Bezpečná trieda”.  

TERMÍN

19. 09. 2022, 15:00 – 18:00
05. 12. 2022, 15:00 – 18:00

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY.

CENA

Cena vzdelávania: 30 €

Kúpa kurzu

Nadaní s aspergerovým syndrómom
Available Lístky: 28
Kurz Nadaní s aspergerovým syndrómom je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

19 sep 2022

Čas

15:00 - 18:00

Cena

30.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu