­čĹŹ Hodnotenie kurzov

  1. Inklucentrum
  2. ­čĹŹ Hodnotenie kurzov

Kompletn├ę a transparentn├ę hodnotenia si m├┤┼żete pozrie┼ą v tabu─żke: Hodnotenia.xlsx

Nestihli ste ohodnoti┼ą vzdel├ívanie po jeho ukon─Źen├ş? Urobte tak teraz: Chcem ohodnoti┼ą.

Atest├ície pre podporn├ę profesie

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 6 odpoved├ş.

Hodnotenia lektora: 5 (na stupnici 1-5)
Hodnotenia lektora: 5 (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 5 (na stupnici 1-5)
spokojnos┼ą, komunikat├şvny, praktick├ę rady, odbornos┼ą, pr├şjemn├Ż pr├şstup, skromnos┼ą, odpor├║─Źania, mo┼żnos┼ą podeli┼ą sa o sk├║senosti
všetko bolo super
Obbornos┼ą, preh─żad v problematike, prirodzen├Ż, nen├║ten├Ż a od─żah─Źen├Ż prejav, ktor├Ż mi z├írove┼ł ve─ża pomohol
P├í─Źilo sa mi: maxim├ílne vyu┼żit├Ż ─Źas, pr├şstup lektora (civiln├Ż prejav, priate─żsk├Ż, ├║primn├Ż, povzbudzuj├║ci …), ┼íirok├ę vedomosti lektora, jeho poznatky a sk├║senosti z praxe (m├í sk├║senos┼ą ako u─Źite─ż i poradensk├Ż odborn├şk) logick├ę argumenty…,
P├í─Źila sa mi, ┼że sem dostali praktick├ę inform├ície o atest├ície, uk├í┼żky aj tipy, ako na to ┼że mohli sme aj my akt├şvny po─Źas webin├íra, bolo interakt├şvne
Lektor to zvládol na vysokej úrovni.

Die┼ąa s V├Żvinov├Żmi ┼ąa┼żkos┼ąami v M┼á

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 6 odpoved├ş.

Hodnotenia lektora: 4,6
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,8
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4.6
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Ocenila som, ┼że pani lektorka bola z dlhoro─Źnej praxe, zo sk├║senos┼ąami z viacerych vzdel├ívac├şch oblasti. Prezentovala vlastne odsk├║┼ían├ę postupy a sk├║senosti.
Semin├ír bol odborny a pr├şnosn├Ż. Obsahoval ve─ża odborn├Żch inform├íci├ş. Taktie┼ż aj pr├şklad z praxe.
Priv├ştala by som navy┼íe aktivity s konkr├ętnymi pom├┤ckami na ┼ípecificky probl├ęm. 
Pr├şjemn├í komunik├ícia 
Lektorka bola mil├í, pr├şjemn├í, rozpr├ívala s├║vislo a zrozumite─żne, predn├í┼íka sa mi ve─żmi dobre po─Ź├║vala. 
B. Vodi─Źkov├í je sk├║sen├í a zanieten├í “prakti─Źka”, mne webinar pomohol ujasni┼ą si niektor├ę pojmy pre pr├ícu s de┼ąmi v M┼á na praktickej ├║rovni. Mo┼żno mohla viac interakt├şvnej┼íie pracova┼ą s u─Źite─żkami / ├║─Źastn├ş─Źkami webinara.
Pani lektorka mala to pekne, zrozumitelne pripraven├ę. Ked┼że sme M┼á bez ┼ípeci├ílneho pedag├│ga tak pre m┼ła to bolo pou─Źn├ę ako pracova┼ą s t├ík├Żmito de┼ąmi.
Vzdel├ívanie bolo pou─Źn├ę a in┼ípirat├şvne. Ale mo┼żno by som ocenila viac uk├í┼żok z praxe, zrejme pre rozsiahlost t├ęmy a r├┤znorodos┼ą probl├ęmov sa nedalo viac prezentova┼ą.
bolo poskytnut├ę dostato─Źn├ę mno┼żstvo inform├íci├ş . Webin├ír bol preh─żadn├Ż. Zrozumite─żn├Ż a z praxe.
Prin├í┼íala a prakticky ukazovala niektor├ę koncepcie, ktor├ę boli zauj├şmav├ę (napr. learning pyramide, osobnos┼ą u─Źite─ża a strat├ęgie v prostred├ş (─Źo v┼íetko rob├ş) a pod. Tie┼ż kazuistiky boli celkom zauj├şmav├ę a aj uchopenie t├ęmy z v├Żvinov├ęho h─żadiska (pre u─Źite─żov to mohlo by┼ą e┼íte konkr├ętnej┼íie na ├║kor mo┼żno dlh┼íieho ├║vodu. Mo┼żno na za─Źiatku to bolo menej uchopite─żn├ę a v┼íeobecnej┼íie.

Individu├ílny vzdel├ívac├ş program

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 11 odpoved├ş.

Hodnotenia lektora: 5
Spokojnos┼ą s obsahom: 5
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,9
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
├Üprimnos┼ą, priamo─Źiaros┼ą lektora, realista.
Pozit├şva lektora: odbornos┼ą, vlastn├ę sk├║senosti, negat├şva: ni─Ź.
Vynikaj├║ci lektor p├ín Viktor Kri┼żo, predn├í┼íal na vysoko odbornej ├║rovni, inform├ície z legislat├şvy prep├íjal s praxou, spont├ínny, realista, rada sa aj v bud├║cnosti prihl├ísim na jeho vzdel├ívania – z m├┤jho poh─żadu nem├í ─Źo vylep┼íova┼ą, dr┼ż├şm mu palce nech v pripomienkovan├ş r├┤znych legislat├şvnych zmien pom├┤┼że presadi┼ą tie pozit├şvneÔÇŽ
Lektor sa vyjadroval k t├ęme ve─żmi vecne, bolo c├şti┼ą jeho praktick├ę sk├║senosti a prirodzen├Ż z├íujem o dan├║ problematiku. Vedel pohotovo reagova┼ą na dotazy ├║─Źastn├şkov kurzu, poda┼ą usmernenia pri na┼íej ─Ćal┼íej pr├íci a nasmerova┼ą n├ís v z├íujme vytvorenia ─Źo najlep┼í├şch podmienok pre vzdel├ívanie det├ş a ┼żiakov so ┼áVVP.
Maxim├ílna spokojnos┼ą. P. Kri┼żo je ─Źlovek, ktor├Ż vie o ─Źom hovor├ş. M├í ┼íirok├Ż rozh─żad a v┼żdy je ochotn├Ż pom├┤c┼ą pr├şpadne vysvetli┼ą nejasnosti.
Prebran├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania a ke─Ć┼że vzh─żadom na ─Źasov├║ dot├íciu vzdel├ívania bol krat┼í├ş priestor na diskusiu, lektor n├ím dal kontakt a mo┼żnos┼ą mailovej komunik├ície, ─Źo hodnot├şm ve─żmi kladne a ur─Źite sa s d├┤verou na neho obr├ítim s konkr├ętnym probl├ęmom, pr├şpadne ┼żiados┼ąou o kvalifikovan├║ inform├íciu.
Prebran├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania do ur─Źitej miery. Z m├┤jho subjekt├şvneho poh─żadu by mi vyhovovalo venova┼ą viac pozornosti konkr├ętnym vzorom IVP, ako aj realiz├ícii ┼ípecifick├Żch predmetov v ┼íkol├ích, nako─żko v praxi sa stret├ívame s obrovskou nejednotnos┼ąou v odpor├║─Źaniach. Taktie┼ż viacer├ę postrehy z praxe t├Żkaj├║ce sa priamych pr├şkladov dokument├ície ┼ík├┤l, pr├şpadne rie┼íen├ş sporn├Żch t├ęm v praxi.
Ja som sa z├║─Źastnila u┼ż druh├ęho webin├íru Individu├ílny vzdel├ívac├ş program a zase som sa dozvedela ve─ża nov├Żch inform├íci├ş. Pri webin├íroch Inklucentra sa nemus├şm b├í┼ą, ┼że nespln├ş o─Źak├ívania.
├üno, bol to ve─żmi dobre pripraven├Ż a odprezentovan├Ż webin├ír, p├í─Źilo sa mi, ┼że sa rozbehla ┼żiv├í diskusia, ktor├í bola ve─żmi in┼ípirat├şvna
Viac sa diskutovalo, ale mysl├şm, ┼że z povedan├ęho som si ve─ża odniesla.

Integr├ícia a IVP v legislat├şvnych r├ímcoch pri podpore inkluz├şvneho vzdel├ívania

Hodnotenia lektora: 4,95 (na stupnici 1-5)
V├Żborne obsahovo spracovan├í t├ęma webin├íra, prezent├ícia t├ęmy lektorom i maxim├ílna vyu┼żite─żnos┼ą poznatkov v praxi.
S─Ź├ştanos┼ą, ─żudsk├Ż pr├şstup.
Pan Viktor Krizo ma ├║┼żasn├Ż preh─żad v problematike, pozit├şvny vz┼ąah k ─żu─Ćom, ─Źomu zodpoved├í aj jeho komunik├ícia a najm├Ą c├şti┼ą, ┼że mu z├íle┼ż├ş na rozvoji v┼íetk├Żch det├ş. Zlep┼íi┼ą – nem├ím ─Źo navrhn├║┼ą, aj technick├ę probl├ęmy vyrie┼íili. 
Lektor bol erudovan├Ż, pr├şjemn├Ż ochotn├Ż a nech├Żbala mu trpezlivos┼ą. ─Äakujem. Mysl├şm, ┼że budem ma┼ą e┼íte ve─ża ot├ízok na Viktora­čÖé.
Oce┼łujem priate─żsk├Ż odborn├Ż pr├şstup.
Viktor Krizo rozh─żaden├Ż, v├Żborn├Ż preh─żad v z├íkonoch, pohotov├Ż, ochotn├Ż rozobra┼ą problematiku do detailu. Viac tak├Żchto aj in├Żch vzdel├ívan├ş.
zrozumite─żnos┼ą, odbornos┼ą, pr├şjemn├ę  vystupovanie
Pozit├şvne hodnot├şm snahu lektora odpoveda┼ą na ot├ízky ├║─Źastn├şkov kurzu i poskytnutie materi├ílov v p├şsomnej forme. To, ako lektor ch├ípe a prezentuje inkl├║ziu a n├ípl┼ł pr├íce ┼á┼áP ma povzbudilo k v├Ą─Ź┼íej odvahe.
Je vidie┼ą, ┼że p├ín Viktor Kri┼żo je odborn├şkom vo svojej profesi├ş a svoje bohat├ę sk├║senosti dok├í┼że pon├║knu┼ą v zrozumite─żnej podobe, konkr├ętne odpoved├í na ot├ízky, vie poradi┼ą a poskytn├║┼ą objekt├şvne inform├ície. Kie┼żby tak├Żchto odborn├şkov bolo na Slovensku, ─Źo najviac. 
odbornos┼ą, flexibilnos┼ą
Jasn├ę odpovede na ot├ízky, skvel├í orient├ícia v problematike, prepojenie praxe so z├íkonmi. Ve─żmi dobr├ę usporiadanie t├ęm, dostatok ─Źasu na kladine ot├ízok.  Uv├ştala by som viac ┼íkolen├ş na t├ęmu IVP, integr├ície a z├íkony. 
Lektor tohto vzdel├ívania je skuto─Źne odborn├şk, ktor├Ż disponuje teoretick├Żmi, ale aj praktick├Żmi zru─Źnos┼ąami. Jedin├ę negat├şvum je internet, nie v┼íetk├Żm sa dalo pripoji┼ą cez slu┼żbu TEAMS a nesk├┤r sa posielali linky na ZOOM. U┼ílo mi zo vzdel├ívania ve─ża, vzh─żadom k technick├Żm probl├ęmom.
len dobre – ve─żmi aktu├ílna t├ęma, presne to, ─Źo potrebujeme ako ─żudia z praxe, zrozumite─żn├Ż jazyk, dobre veden├Ż semin├ír….
odbornos┼ą lektora, v├Żborn├í orient├ícia v legislat├şve, komunikat├şvnos┼ą, nem├ím pripomienky
Odbornos┼ą
pr├ívna znalos┼ą z├íkona
Oce┼łujem jasn├║ ┼ítrukt├║ru, vecnos┼ą a to, ┼że lektor je ─Źlovek z praxe nie len u─Źite─żskej, ale m├í sk├║senosti aj z poradne a p├┤sobil aj ako ┼íkolsk├Ż ┼ípeci├ílny psychol├│g (psychol├│g). Pova┼żujem to za k─ż├║─Źov├Ż faktor porozumenia pojmu a procesu integr├ície/inkl├║zie. Orientuje sa ve─żmi dobre aj v legislat├şve, ─Źo mi dalo jasn├Ż r├ímec v ─Źom  sa d├í h├Żba┼ą. Utvrdila som sa v mnoh├Żch veciach, ujasnila som si sporn├ę veci, sn├í─Ć budem teraz vedie┼ą e┼íte kompetentnej┼íie poradi┼ą, pom├┤c┼ą, podpori┼ą. 
Bolo to na vysokej ├║rovni, vidno, ┼że Viktor je erudovan├Ż profesion├íl.
Bola som milo prekvapen├í, ako sa d├í jednoducho poda┼ą znenie z├íkona. Lektor bol profesion├íl, ve─żmi mil├Ż.
Viktor bol vynikaj├║ci lektor. ─Äakujem za jeho rady prepojen├ę s praxou a za materi├íl, ktor├Ż nam po vzdel├ívan├ş poslal. 
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,95 z (na stupnici 1-5)
T├ęmy splnili moje o─Źak├ívania, obsaho v├Żborne spracovan├Ż webin├ír.
├üno, splnili. M├ím v tomto v├Ą─Ź┼í├ş preh─żad.
Obsah vzdel├ívania zodpovedal mojim potreb├ím, bol podan├Ż zrozumite─żne, s obrovsk├Żm preh─żadom lektora. 
Samozrejme, bolo to vysoko profesionálne.
Tak, ako si t├íto t├ęma vy┼żaduje opiera┼ą sa o z├íkon, po─Źas cel├ęho webin├íra bol v tomto zmysle uchopen├Ż obsah, ─Źi n├íhodn├ę ot├ízky.
Moje o─Źak├ívania vzdel├ívanie splnilo. Vzdel├ívanie obsahovalo konkr├ętne info a z├írove┼ł aj pr├şklady z praxe. Ve─żmi pozit├şvne hodnot├şm aj n├ísledn├║ diskusiu v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch.
─îakala som vymenovanie konkr├ętnych legislat├şvne z├ív├Ązn├Żch dokumentov. Tie┼ż konkr├ętne body, v ─Źom sa odli┼íuje status ┼żiaka so ┼ívvp vzdel├ívan├ęho formou integr├ície  od statusu ┼żiaka so ┼ívvp bez integr├ície.
Preberan├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívanie, roz┼í├şrili m├┤j obzor za─Ź├şnaj├║ceho ┼ípeci├ílneho pedag├│ga a hoci pracujem v materskej ┼íkole a niektor├ę pojedn├ívan├ę t├ęmy sa t├Żkali viac z├íkladn├Żch ┼ík├┤l, ur─Źite ne─żutujem a v bud├║cnosti tieto inform├ície ur─Źite vyu┼żijem.
Obsah vzdel├ívania splnil o─Źak├ívania, t├ęmy boli aktu├ílne.
Hodnot├şm ako ve─żmi dobr├ę a pr├şnosn├ę. T├ęmy splnili o─Źak├ívania. 
├║pln├í spokojnos┼ą, nad o─Źak├ívania
Ur─Źite  by sa dalo o tom hovori┼ą e┼íte dlho, bol to velmi plodn├Ż a pou─Źn├Ż webin├ír, v─Ćaka.
Ur─Źite ├íno. Do bud├║cna by som ocenila podobn├ę ┼íkolenie aj pre n├ís, ┼ípeci├ílnych pedag├│gov z poradn├ş. Pracujem v SC┼áPP, klienti sa na n├ís obracaj├║ s r├┤znymi ot├ízkami z legislat├şvy, ale aj nastavenia procesu integr├ície na ┼íkol├ích.
Splnili, ale chcelo by to viacej ─Źasu.
Cel├ę vzdel├ívanie bolo v├Żborn├ę a ur─Źite splnilo moje o─Źak├ívania.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,6 (na stupnici 1-5)
S organizaciou webinara som bola spokojn├í, nem├ím ─Źo vytkn├║┼ą.
Všetko ok.
Mal├ę tech. komplik├ície, ktor├ę boli vyrie┼íen├ę a vzdel├ívanie prebehlo super.
Oce┼łujem promptne rie┼íenie komplik├íci├ş s online priestorom. ─Äakujem.
Tro┼íka probl├ęm s technikou ale inak fajn. Vyhovuje mi online vzdel├ívanie, hlavne preto, ┼że nemus├şm nikam cestova┼ą.
Kv├┤li technick├Żm probl├ęmom na strane organiz├ítora som sa mohla pripoji┼ą a┼ż s polhodinov├Żm oneskoren├şm = bola som v psychickej nepohode, ch├Żbali mi vstupn├ę inform├ície, tak┼że ma to ─Źiasto─Źne blokovalo aj n├ísledne pri kladen├ş ot├ízok. Oce┼łujem snahu technick├ę ┼ąa┼żkosti odstr├íni┼ą. Z├írove┼ł som si uvedomila svoju nespont├ínnos┼ą a┼ż bojazlivos┼ą v online forme komunik├ície ( m├┤j nedostatok sk├║senost├ş + slab┼íia technick├í zdatnos┼ą)
na za─Źiatku zlyhala technika
P├í─Źila sa mi flexibilnos┼ą a pru┼żnos┼ą v r├ímci vzdel├ívania.
Organiz├ícia bola dobr├í, len vytknem tie technick├ę probl├ęmy. 
Organiz├ícia vzdel├ívania – ve─żmi  dobr├í, p├í─Źil sa mi presn├Ż za─Źiatok, ( teda nie akademick├Żch 15 min├║t)…. Z├íber t├ęmy bol ve─żmi ┼íirok├Ż, len  legislat├şva by pokryla  jedno vzdel├ívanie.. a rovnako aj IVP.
V t├Żchto podmienkach to bolo ve─żmi fajn. Vyhovuje mi t├íto forma, nako─żko som u┼íetrila mno┼żstvo ─Źasu (nemusela som nikam cestova┼ą). Organiz├ícii nem├ím ─Źo vytkn├║┼ą. Mo┼żno by som na z├íver priv├ştala viac ─Źasu na diskusiu, ale to by muselo by┼ą v inej ─Źasovej dot├ícii.
Da┼ą dlh┼í├ş ─Źas vzdel├ívania.
Ja som bola spokojná.
nemám pripomienky

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem, ┼że mame mo┼żnos┼ą vzdel├íva┼ą sa v t├ęmach oh─żadom inkl├║zie. Podporne t├şmy tie┼ż potrebuj├║ podporu a superv├şziu. E┼íte naliehavej┼íie je dosta┼ą na tieto vzdel├ívania vedenie ┼ík├┤l, potom sa veci za─Źn├║ h├Żba┼ą spr├ívnym smerom. Alebo rozposiela┼ą reporty a usmernenia oh─żadom pr├íce asistentov a ┼íkolsk├Żch ┼ípec. pedag├│gov priamo ┼íkol├ím.
─Äakujem, ┼że nie─Źo tak├ę realizujete. Bez tohto vzdel├ívania by som v tejto oblasti bola na─Ćalej straten├í.
Som rada, ┼że m├íme mo┼żnos┼ą rozv├şja┼ą sa, ─Ćakujem. 
Som spokojná. Ďakujem.
─Äakujem, za Va┼íu podporu, neust├íle snahu tvoriv├Żm sp├┤sobom zjednodu┼íi┼ą a zefekt├şvni┼ą na┼íu pr├ícu. V dne┼ínej dobe sa mi zd├í by┼ą tak├í nevidite─żn├í, ke─Ć┼że v├Żsledky s├║ nepatrn├ę.
Dakujem ve─żmi pekne ┼że sa zaober├íte vzdel├ívan├şm a usmernen├şm odborn├Żch zamestnancov ─Ź├şm prirodzene nepriamo p├┤sob├şte na rozvoj inkl├║zie a inkluzivneho vzdel├ívania. 
Webin├ír bol pre m┼ła podnetn├Ż, uv├ştala by som  v├Ą─Ź┼í├ş ─Źasov├Ż priestor na ot├ízky.
─Äakujem ve─żmi pekne za zauj├şmav├Ż, in┼ípirat├şvny a cenovo dostupn├Ż webin├ír.
Mo┼żno na z├íver len tak├í osobn├í prosba, keby boli poobedn├ę webin├íre po 15:00, ke─Ć┼że niektor├ş ┼ípeci├ílni pedag├│govia maj├║ dovtedy pracovn├║ dobu, je to tro┼íi─Źku n├íro─Źn├ę uvo─żni┼ą sa z pr├íce (ak nie nevad├ş, rozumiem tomu). 
Ve─żmi rada sa z├║─Źastn├şm aj in├Żch vzdel├ívan├ş.
─Äakujem za webin├ír. Aktu├ílne t├ęmy, zodpovedan├ę profesion├ílne. Oce┼łujem nadh─żad lektora.
Zatia─ż by som chcela pochv├íli┼ą za mo┼żnos┼ą z├║─Źastni┼ą sa t├Żchto kurzov, odbornos┼ą lektorov. 
Z├║─Źastnila som sa prv├Żkr├ít vzdel├ívania, ktor├ę organizujete a ve─żmi som spokojn├í., s organiz├íciou, veden├şm, lektor nechal priestor aj na vyjadrenia, dobre usmer┼łoval, Ak sa nad t├Żm zamysl├şm, zastupujte ministerstvo a metodick├Ż org├ín, tak├ęto ┼íkolenia a vzdel├ívania sme chceli v┼żdy, odkedy pracujeme v poradni……
Som trochu asi skeptick├í, ─Źo a t├Żka inkl├║zie, dos┼ą dlho sa o tom hovor├ş, ale verejnos┼ą ani odborn├í nie je na to pripraven├í
Hodnotn├ę vzdel├ívanie, efekt├şvne str├íven├Ż ─Źas, ve─żk├í spokojnos┼ą.
V┼íetko prebiehalo v poriadku…od prihl├ísenia, a┼ż po ukon─Źenie kurzu
super webinár
Kurz naplnil moje o─Źak├ívania. D├║fam, ┼że ─Źasom bude nie─Źo cielen├ę aj na n├ís, odborn├Żch zamestnancov poradn├ş. Rozumiem tomu, ┼że teraz je potrebn├ę da┼ą maxim├ílnu podporu u─Źite─żom a inkluz├şvnym t├şmom na ┼íkol├ích. Te┼í├şme sa, ┼że na niektor├Żch ┼íkol├ích u┼ż tieto t├şmy funguj├║.
Vysoko vyzdvihujem profesionalitu Viktora. Palec hore!
Ve─żmi pekne ─Ćakujem za kurz, odi┼íla som domov spokojn├í a dozvedela som sa ve─ża zauj├şmav├Żch poznatkov.
Ja u┼ż hodnot├şm asi v porad├ş moje tretie vzdel├ívanie, ktor├ę som u V├ís absolovovala a za ka┼żd├ę som V├ím ve─żmi v─Ća─Źn├í. Som rada, ┼że sa venujete t├ęmam, ktor├ę s├║ v r├ímci inkluz├şvneho vzdel├ívanie ve─żmi d├┤le┼żit├ę. 

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

97%

Die┼ąa s autizmom v ┼íkole

Stupnica 1-5, 5 najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 66 odpoved├ş.

Hodnotenia lektorky: 4,8
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,2
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,7
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov:
Ve─żmi sa mi p├í─Źila praktickos┼ą, rady z praxe, zo ┼żivota, nie zbyto─Źn├ę teoretizovanie.
Pani lektorka bola ve─żmi pr├şjemn├í, ur─Źite v pr├íci s autistami dosahuje ve─żmi dobr├ę v├Żsledky, ale ja som o─Źak├ívala od tohto vzdel├ívania viac konkr├ętnych n├ívodov, doporu─Źen├ş, ako m├ím v ┼íkole pracova┼ą z autistom, ktor├Ż m├í aj ment├ílne postihnutie a je agres├şvny.
Lektorka profesion├ílne vystupovala, sna┼żila sa by┼ą n├ípomocn├í. ─îo sa t├Żka zlep┼íenia naozaj ide o drobnos┼ą. Jedna z ├║─Źastn├ş─Źok sa p├Żtala na konkr├ętny pr├şpad die┼ąa┼ąa. Bolo jej povedan├ę, ┼że nie je mo┼żn├ę die┼ąa s pervaz├şvnou poruchou nau─Źi┼ą pomerne jednoduch├║ sp├┤sobilos┼ą (stravovanie). Pod─ża m├┤jho n├ízoru sa to d├í a je nieko─żko mo┼żnost├ş ako. Nakoniec som sa aj prihl├ísila o slovo, no bolo to odignorovan├ę. V podstate sa ni─Ź v├í┼żne nestaloÔÇŽ nesk├┤r som si uvedomila, ┼że ja nie som lektorka a u┼ż som sa k tomu nevracala.
Lektorka na praktick├Żch pr├şkladoch ve─żmi vecne vysvetlila te├│riu. Toto je naozaj v dne┼ínej dobe viac ako kopu kn├şh s te├│riou. Pre pedagogick├Żch zamestnancov je to v tejto r├Żchlej dobe r├Żchlo a dobre zrozumite─żn├ę. P├í─Źilo sa mi zanietenie lektorky a bolo vidno, ┼że m├í dlhoro─Źn├ę sk├║senosti v praxi a svojej pr├íci je oddan├í. Mo┼żno sa m├Żlim, ale mysl├şm si, ┼że m├í viac sk├║senosti s praxou ako s te├│riou.
Vysok├í erudovanos┼ą, schopnos┼ą pohotovo reagova┼ą na ot├ízky, praktick├ę rady
Odborn├şk z praxe , ve─ża r├íd , pr├şkladov z praxe.
Ve─żmi sk├║sen├í lektorka, empatick├í, dobre som sa na webin├íri c├ştila, bez n├ítlaku, pr├şjemn├Ż celkov├Ż pocit. Vrele ju odpor├║─Źam v┼íetk├Żm, ktor├ş sa chc├║ dozvedie┼ąo t├ęme viac.
Viac by som prijala pr├şklady probl├ęmov v triede po─Źas vyu─Źovania. Motiv├ícia aspergera. Soci├ílne vz┼ąahy , pr├şstup k nemu.
Obsah webin├íra pred─Źil moje o─Źak├ívania. Zauj├şmav├ę vide├í, praktick├ę rady doplnen├ę skuto─Źn├Żmi pr├şbehmi a v neposlednom rade nesilen├Ż a spont├ínny pr├ştup k ├║─Źastn├şkom. Naozaj ve─żmi pr├şnosn├ę a pr├şjemn├ę vzdel├ívanie.
myslela som si, ┼że stihneme prebra┼ą viac met├│d a pr├şstupov k v├Żchove a vzdel├ívaniuÔÇŽv podstate sme sa venovali konkr├ętnym pr├şpadomÔÇŽ

Pr├íca s rozmanitos┼ąou v triede

Hodnotenia lektorky: 4,75 (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą
P├í─Źila sa mi reakcia na polo┼żen├ę ot├ízky, ├║┼żasn├ę pr├şklady a rady z praxe. 
V├Żborn├í komunik├ícia, mil├Ż pr├şstup.
─żudsk├Ż pr├şstup, odbornos┼ą, inovat├şvnos┼ą, interaktivita
Spokojnos┼ą s obsahom: 4 z (na stupnici 1-5)
Splnili sme va┼íe o─Źak├ívania?
Áno
├üno splnili 
Na 70 %
├íno, o─Źak├ívania boli splnen├ę a┼ż presiahnut├ę ­čÖé
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,5 (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą
Skvele bolo ze pracovala skupina, nebol to len v├Żklad nie─Źoho ale pr├şklad plus reakcie koleg├Ż┼ł. 
Oce┼łujem promptnos┼ą odpoved├ş a reakci├ş, platformu Zoom, mal├Ż po─Źet ├║─Źastn├şkov, interaktivitu…

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem za kurz, bol podnety, bolo by prida┼ą ─Źas, preto┼że t├íto t├ęma je v─Ća─Źn├í na rozoberanie. 
Viac pr├şkladov z praxe
─Äakujeme za to, ─Źo rob├şte! ­čÖé

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

85%

Rann├ę kruhy vo vyu─Źovan├ş

Hodnotenia lektorky a lektora: 4,85 (na stupnici 1-5)
Pr├şjemn├ş, ├║stretov├ş, zrozumite─żn├ş, zauj├şmav├ş
Spokojnos┼ą, ┼żiadne pripomienky..
Jasn├ę a zreteln├ę vysvetlenie aktiv├şt.
Pripraven├ę prezentacie.
Priamos┼ą, odbornos┼ą, osobn├í sk├║senos┼ą, optimizmus, kreativita, z├íujem o em├│ciu z├║─Źastnen├Żch – hravou formou (ryby), z├íujem o sp├Ątn├║ v├Ązbu.
Ahojte, ste pr├şjemn├í prirodzen├í dvojica. Naozaj ste zohrat├ş a je to vidite─żn├ę. M├ím v├ís rada.:o)

Spokojnos┼ą s obsahom: 4,42 z (na stupnici 1-5)
Splnili sme va┼íe o─Źak├ívania?

Ano.
Áno, splnili.
├üno. Prijala by som viac konkr├ętnych pr├şkladov. 
Viac-menej áno
├üno, te┼í├ş ma, ┼że sa danou problematikou zaober├íte komplexnej┼íie aj v ─Ćal┼í├şch vzdel├ívac├şch kurzoch. Pekne spracovan├í prezent├ícia.
S├║hlas├şm s Viktorom, ┼że toto sa d├í po─Ź├şta┼ą do kateg├│rie “ochutn├ívka”. Ak som v tejto rovine, tak splnili. Zap├şsala som si zop├ír postrehov, ale tie v├ím poviem osobne.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,71 (na stupnici 1-5)
Spont├ínnos┼ą a priamos┼ą lektorov. Zauj├şmav├ę podanie.
Všetko v poriadku.
Organizácia bola na vysokej úrovni.
Viac konkr├ętnych praktick├Żch aktiv├şt
Skupinov├í pr├íca online bola fajn, je mi sympatick├í va┼ía snaha pom├┤c┼ą u─Źite─żom v praxi napredova┼ą aj napriek n├íro─Źn├Żm okolnostiam a zna─Źnej miere vy─Źerpania.
Z h─żadiska organiz├ície mi ni─Ź nenapad├í. Od prihl├ísenia, cez semin├ír, a┼ż po tento hodnotenie, to je zatia─ż fajn.:o)

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem, boli ste skvel├ş.
I┼íla z v├ís oboch nesmierne pozit├şvna energia. ─Äakujem za v├í┼í ─Źas a in┼ípiruj├║ce slov├í!
─Äakujem za in┼ípir├íciu ako na mojich ─Źert├şkov, ur─Źite vysk├║┼íam v praxi.
Oce┼łujem aktivitu tak├Żch mlad├Żch u─Źite─żov – lektorov.
─Äakujem za mo┼żnos┼ą ├║─Źasti na webin├íri. Prajem cel├ęmu t├şmu ve─ża ├║spechov  a entuziazmu.

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

84%

┼ákolsk├Ż ┼ípeci├ílny pedag├│g ÔÇô za─Ź├şname

Hodnotenia lektoriek: 4,86 (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,7 z (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,8 (na stupnici 1-5)

Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov:
P├í─Źilo sa mi ve─ża praktick├Żch a re├ílnych pom├┤cok, ktor├ę m├┤┼żem vo svojej praxi vyu┼ż├şva┼ą okrem t├Żch, ktor├ę u┼ż m├ím a z├írove┼ł som si utriedila svoje postupy a dokument├íciu, ─Źi rob├şm spr├ívne, nako─żko sa teraz ve─ża legislat├şvnych vec├ş menilo.
┼ákoda, ┼że nebolo viac ─Źo sa t├Żka vzdel├ívania v M┼á
P├í─Źili sa mi ich povzbudenia v na┼íej “mladej profesii”.
P├í─Źilo sa mi prirodzen├Ż prejav a obsahovo bohat├ę spracovanie t├ęmy. Zlep┼íi┼ą by sa mohol zvuk pri jednej z predn├í┼íok.
Ve─żmi pr├şjemn├ş, zodpovedali ot├ízky.
├Üprimnos┼ą, v├Żsti┼żnos┼ą, inform├ície z praxe
Lektorky boli ├║┼żasn├ę, ve─żmi ┼íikovn├ę a sk├║sen├ę odborn├ş─Źky, vedeli o ─Źom hovoria.
Mno┼żstvo inform├íc├ş├ş, zbehl├ę vo svojej profesii, promptn├ę odpovede, v├Żborn├ę veci do praxe
V┼íetci lektori hovorili z praxe, ─Źo je ve─żmi obohacuj├║ce nielen pre za─Źiato─Źn├şkov, ale aj pre ─żud├ş z praxe, ktor├ş sa m├┤┼żu niekam ─Ćalej posun├║┼ą.
Splnili ale viac by som sa v mojom pr├şpade zamerala na predmet r┼íf.
Hodnot├şm webin├ír ( lektorky a aj obsah vzdel├ívania) na ve─żmi, ve─żmi dobrej ├║rovni. P├í─Źilo sa mi, ┼że v prezent├íci├ích bolo pouk├ízan├ę na to najd├┤le┼żitej┼íie, ─Źo treba vedie┼ą. Lektorky z├írove┼ł pouk├ízali na to d├┤le┼żit├ę. Aspo┼ł tak viem, kde m├ím h─żada┼ą, ako m├ím postupova┼ą.
Oce┼łujem aj prezent├íciu o vz┼ąahu s die┼ąa┼ąom. Pracujem s de┼ąmi u┼ż skoro 18 rokov a tieto my┼ílienky maj├║ pr├şnos pre ka┼żd├ęho a pokojne sa daj├║ aplikova┼ą aj na rodi─Źov det├ş (tak som sa na to pozerala, ke─Ć som sledovala p. lektorku). Webin├ír splnil moje o─Źak├ívania. Som naozaj ve─żmi spokojn├í!