­čĹŹ Hodnotenie kurzov

Kompletn├ę a transparentn├ę hodnotenia si m├┤┼żete pozrie┼ą v tabu─żk├ích: Hodnotenia_2020.xlsx, Hodnotenia_2021.xlsx, Hodnotenia_2022.xlsx, Hodnotenia_2023.xlsx

Nestihli ste ohodnoti┼ą vzdel├ívanie po jeho ukon─Źen├ş? Urobte tak teraz: Chcem ohodnoti┼ą.

Artefiletika a inkluz├şvna trieda (dlhodob├Ż kurz)

Hodnotenia lektorky: 4,9
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,8
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,8
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
v─Ćaka za skvel├ę ┼íkolenie!
Lektorka hne─Ć od za─Źiatku kurzu navodila ve─żmi pr├şjemn├║, pohodov├║ atmosf├ęru, spr├ívala sa ve─żmi profesion├ílne a ─żudsky z├írove┼ł, ─Źo sa t├Żka technickej str├ínky kurzu zvl├ídla ve─żmi dobre, niektor├ę z n├ís boli pripojen├ę online. Obsah vzdel├ívania naplnil moje o─Źak├ívania, boli poskytnut├ę aj teoretick├ę poznatky, no mali sme mo┼żnos┼ą sami pracova┼ą a tvori┼ą, ─Źo je najlep┼íou mo┼żnou formou vzdel├ívania.
Zuzka je vynikaj├║ca lektorka, ktor├í dok├í┼że pod├íva┼ą vedomosti s tak├Żm nad┼íen├şm, ┼że by sa ─Źlovek najrad┼íej hne─Ć do v┼íetk├ęho pustil a vysk├║┼íal to s├ím. Organiz├ícia i obsah vzdel├ívania boli vynikaj├║ce, premyslen├ę a s logickou n├íslednos┼ąou.
So vzdel├ívan├şm som bola nadmieru spokojn├í. V r├ímci kurzu bol vy─Źlenen├Ż dostato─Źn├Ż priestor na te├│riu a taktie┼ż na praktick├ę uk├í┼żky.
Kurz ma ve─żmi in┼ípiruje, ako u─Źi┼ą inak. Lektorka je pripraven├í a naozaj sa vyzn├í v danej oblasti, m├í ve─ża vedomost├ş aj sk├║senost├ş. Atmosf├ęra je priate─żsk├í a ve─żmi pr├şjemn├í.
Obsah vzdel├ívania predbehol moje o─Źak├ívania, lektorka pr├şjemne vystupuje, zap├íja svoje osobn├ę sk├║senosti, ─Źo beriem ako plus. Takisto ve─żk├í v├Żhoda je, ┼że sa m├┤┼żeme stretn├║┼ą osobne a zdie─ża┼ą svoje sk├║senosti. Pre artefiletiku ma lektorka nadchla a vid├şm, ┼że je st├íle sa kam pos├║va┼ą.
S lektorkou a jej pr├şstupom som bola ve─żmi spokojn├í. Organiz├ícia vzdel├ívania bola tie┼ż na dobrej ├║rovni, priestory inklucentra zodpovedali po┼żiadavk├ím vzdel├ívania. Obsah vzdel├ívania bol taktie┼ż v s├║lade s mojimi o─Źak├ívaniami a bola som s n├şm spokojn├í. O─Źak├ívala by som ale viac presn├Żch konkr├ętnych n├ívodov, podrobnej┼í├şch popisov aktiv├şt a pozn├ímok, ktor├ę by sme dostali k dispoz├şcii, ktor├ę by zasanovali na┼íe nedostatky v pam├Ąti a neza┼żit├║ realiz├íciu aktiv├şt, ktor├ę sme si na vzdel├ívan├ş vysk├║┼íali len raz a na dom├ícu ├║lohu druh├Ż kr├ít. Je to ve─żmi m├ílo na to aby sme s t├Żm vedeli plnohodnotne pracova┼ą a hlavne po uplynut├ş ur─Źit├ęho ─Źasu sa k inform├íci├ím z├şskan├Żm na kurze sa plnohodnotne vr├íti┼ą a zopakova┼ą si ich. U┼ż dnes neviem ─Źo bolo v prvom module :(.
Lektorka bola v┼żdy pripraven├í. Lektorka m├í vzdelanie a ve─ża sk├║senost├ş z danej oblasti a ve─żmi ─żudsk├Ż a pr├şjemn├Ż pr├şstup. Kurz bol ve─żmi praktick├Ż. T├Żm, ┼że som si artefiletiku vysk├║┼íala na sebe, tak som mala v├Ą─Ź┼íiu odvahu vyu┼żi┼ą ju na vyu─Źovac├şch hodin├ích.
─Äakujem velmi pekne za pr├şjemn├║ atmosf├ęru, profesion├ílny pristup. Bola som nadmieru spokojn├í.
Vzdel├ívanie po dlhej dobe st├ílo za cestovanie, s v├Żborn├Żm obsahom a ├║┼żasnou lektorkou.
Lektorka je skvel├í osoba, ktor├í je odborn├ş─Źkou vo svojom odbore. ├Ü┼żasnou praktickou formou n├ím dok├ízala sprostredkova┼ą nov├ę vedomosti, ktor├ę sme hne─Ć aj aplikovali vo vlastnej praxi. Obsah vzdel├ívania naplnil v plnej miere moje o─Źak├ívania a osobne mi vyhovovala aj organ├şz├ícia vzdel├ívania, teda ─Źas┼ą online a ─Źas┼ą osobne.
Lektorka bola super, mali sme v─Ćaka nej ve─żmi pr├şjemn├║ atmosf├ęru. Obsah bol naozaj bohat├Ż, splnil moje o─Źak├ívania. viacer├ę sme sa zhodli, ┼że to bol naozaj zmyslupln├Ż ─Źas pre seba, odch├ídzala som v┼żdy nabit├í energiou a n├ípadmi. ─Ćakujem
├Ü┼żasn├ş ─żudia s ├║┼żasn├Żmi n├ípadmi, ktor├ş mi dali z├írove┼ł aj in├Ż poh─żad na svet, umenie, rozhovory, ale hlavne na em├│cie.
Obsah vzdel├ívania naplnil moje o─Źak├ívania. Ja by som za seba k─żudne pridala aj 4,5 a 6 modul artefiletiky. Lektorka mala v┼żdy v┼íetko pripraven├ę, bola ochotn├í rozobera┼ą s nami dan├║ t├ęmu pre r├┤zne oblasti jej uplatnenia, zd├┤raz┼łovala, ─Źo n├ís m├┤┼że prekvapi┼ą, zasko─Źi┼ą, na ─Źo si m├íme d├íva┼ą pozor, ako m├íme reagova┼ą v nejakej kr├şzovej situ├ícii a to boli cenn├ę rady, ktor├ę sme potom uplatnili po─Źas svojich hod├şn artefiletiky.
Organiz├ícia vzdel├ívania, bola za m┼ła v├Żborn├í. Online vyu─Źovanie bolo po pracovnej dobe, ─Źo bolo ve─żk├ę plus, a t├Żm, ┼że online vzdel├ívanie bolo vo ┼ítvrtok a prezen─Źn├ę v sobotu, mali sme ─Źas si prejs┼ą, te├│riu zo ┼ítvrtka. Vyhovovalo mi aj to ─Źasov├ę rozp├Ątie od ┼ítvrtka do soboty, prebrat├ę u─Źivo sme mali e┼íte v pam├Ąti a na to sme nadv├Ązovali praktickou ─Źinnos┼ąou, ─Źo je ve─żk├ę plus, pre tento kurz.
Zrozumite─żn├ę, zauj├şmav├ę. Lektorka profesion├ílny a odborn├Ż pr├şstup. V─Ćaka!
Lektorka sa snazila sklbit teoriu s praktickymi ukazkami jednotlivych technik. Nazorne predviedla proces pr├íce s triedou. Nasledne nasledoval rozbor pre ├║─Źastnikov a metodicke pokyny. Do buducna by som pri hybridnom vedeni kurzu zapojila aj online ├║─Źastnikov do pr├íce, zaslala im materi├íly v elektronickej podobe, ─Ź├şm by sa vzdel├ívanie stalo plnohodnotn├ę. Taktie┼ż dok├í┼żu vytvori┼ą jednu skupinu na online platforme. Bolo by vhodn├ę ak by napr. Mala lektorka maly zapichovaci mikrof├│n, ─Ź├şm sa porozumenie stane zrozumitelnej┼íie.

Pedagogick├Ż asistent v praxi (dlhodob├Ż kurz)

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 16 odpoved├ş.

Hodnotenia lektorov: 5
Spokojnos┼ą s obsahom: 5
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,8
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Oslovovanie menom, snaha o pr├şjemne str├íven├ę ┼íkolenie. Lep┼íia vz├íjomn├í koordin├ícia a lep┼íia orient├ícia v tom, ─Źo robili.
Vynikaj├║ci pr├şstup
Lektori boli mil├ş, sna┼żili sa n├ím ─Źo najjednoduch┼íie objasni┼ą r├┤zne pojmy, nezrovnalosti z oblasti ┼íkolstva, konkr├ętne pr├íce pedagogick├ęho asistenta.
Lektori hovorili zrozumite─żne, jasne, p├║tavo a k veci. Orientovan├ş v problematike, v legislat├şve a v komunik├íci├ş.
Ve─żmi mil├ę, pr├şjemn├ę, ─żudsk├ę lektorky. P├í─Źil sa mi ich pr├şstup, postoj, sk├║senosti. Nem├┤┼żem ni─Ź vytkn├║┼ą.
P├í─Źilo sa mi ak├Ż mali pr├şstup ku n├ím v┼íetk├Żm, ako spolupracovali, ve─żmi sa mi p├í─Źil v├Żklad a pr├şklady zo ┼żivota, ktor├ę n├ím rozpr├ívali.
Vsetcia rovnako.
Priate─żsk├ę, ─żudsk├Ę, mil├ę­čÖé
Lektorky na vysokej profesion├ílnej a ─żudskej ├║rovni. Vysoko empatick├ę. Skl├í┼łam im pomyseln├Ż klob├║k.
V┼íetko bolo super, ─Ćakujem! ­čĺŚ
P├í─Źila sa mi ich pria┼ąe─żkos┼ą, ─żudskos┼ą, sk├║senosti a inform├ície, ktor├ę n├ím poskytovali.
P├í─Źila sa mi hlavne pripravenos┼ą a pohotovos┼ą pri rie┼íen├ş n├íhodn├Żch situ├íci├ş a probl├ęmov.
├üno, dozvedela som sa nov├ę veci v danej problematike.
Stru─Źne, v├Żsti┼żne podan├ę inform├ície spojen├ę s interakciou
Obsah vzdel├ívanie spln├şm moje o─Źak├ívania, ktor├ę boli naozaj vysok├ę. Dozvedela som sa mno┼żstvo nov├Żch inform├íci├ş potrebn├Żch pre pr├ícu pedagogick├ęho asistenta.
Obsah vzdel├ívania splnil moje o─Źak├ívania, t├ęmy spracovan├ę na maxim├ílnej ├║rovni.
Splnilo to a┼ż nadmieru moje o─Źak├ívania. Dozvedela som sa ve─ża nov├Żch inform├íci├ş a te┼í├şm sa na ─Ćal┼íie.
Splnili a┼ż nad moje o─Źak├ívania, ve─żmi som spokojn├í a ur─Źite budem odpor├║─Źa┼ą aj kolegom.
Prebran├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania a bud├║ pr├şnosom pre moju ─Ćal┼íiu pr├ícu v ┼íkolstve.
T├ęmy boli zauj├şmav├ę a p├║tav├ę. Priniesli mi ve─ża nov├Żch poznatkov a mo┼żnost├ş.
Obsah vzdel├ívania splnil moje o─Źak├ívania, bola som nadmieru spokojn├í.
├üno samozrejme, ve─ża nov├Żch inform├íci├ş som sa dozvedela, ktor├ę som predt├Żm nevedela, zobrala som si z toho ve─ża a ur─Źite to v pr├íci budem vyu┼ż├şva┼ą.
Obohatila som sa o nov├ę poznatky a vedomosti, ktor├ę ur─Źite vyu┼żijem pri svojej pr├íci s de┼ąmi. T├ęmy boli aktu├ílne a ve─żmi pou─Źn├ę.

Nen├ísiln├í komunik├ícia I. a II (dlhodob├Ż kurz)

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 22 odpoved├ş.

Hodnotenia lektorov: 4,77
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,9
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 5
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
P├í─Źila sa mi,┼że te├│ria bola sk├║┼ían├í praktick├Żmi cvi─Źeniami, lektor ve─żmi prirodzene a efekt├şvne viedol kurz. Vyhovoval mi ─Źas kurzu aj prest├ívky. Kurz bol nen├ísiln├Żm a nad moje o─Źak├ívania
Som ve─żmi spokojn├í. Lektor Adam je odborn├şk v predn├í┼íanej oblasti. Vedel reagovat na v┼íetky ot├ízky, webinar bol interakt├şvny, zauj├şmav├Ż a in┼ípirat├şvny. Ve─żmi ─Ćakujem.
Adam Cajka je vyborny lektor. Pacilo sa mi, ze to bolo pekne zorganizovane, prijemna bezpecna atmosfera, teoria pekne prepojena s praxou, povedala by som, ze kurz mal na mna az terapeuticky efekt.
Kurz nen├ísilnej komunik├ície splnil moje o─Źak├ívania. Lektori boli vynikaj├║ci, zorientovan├ş v tematike. V─Ćaka ich ─żudsk├ęmu a odborn├ęmu pr├şstupu po─Źas kurzu vl├ídla pr├şjemn├í, bezpe─Źn├í atmosf├ęra. ─îo sa t├Żka obsahu kurzu, z├şskala som v praxi pou┼żite─żn├ę a cenn├ę inform├ície, z├íklady nen├ísilnej komunik├ície. Aj obsah kurzu splnil moje o─Źak├ívania. ─Äakujem pekne Inklucentru za tento vynikaj├║ci kurz!
– lektor erudovan├Ż, pr├şjemn├Ż, reflektuj├║ci po┼żiadavky, ktor├ę vyplynuli z aktu├ílnej situ├ície
– vzdel├ívanie bolo interakt├şvne, ve─żmi podnetn├ę
– organiz├ícia vzdel├ívania v├Żborn├í
Obsah aj vedenie kurzu bolo pre m┼ła ve─żmi zauj├şmav├ę, aktivity striedan├ę s teoriou neboli vycerpavajuce a dalo sa pekne sustredit po─Źas celeho kurzu.
Dakujem, som velmi spokojna a o kus mudrejsia, nez pred kurzom.
lektori a lektorky fundovan├ş/├ę, ve─żmi pr├şjemn├Ż a profesion├ílny pr├şstup; obsah vzdel├ívania pod─ża o─Źak├ívan├ş aj nad; organiz├ícia vzdel├ívania vyhovuj├║ca
Vzdel├ívanie naplnilo moje o─Źak├ívania. Lektori ve─żmi zauj├şmav├Żm a motivuj├║cim sp├┤sobom uviedli posluch├í─Źov do t├ęmy. Aj ke─Ć sa druh├í ─Źas┼ą vzdel├ívania uskuto─Źnila po dlh┼íej pauze, lektor preh─żadne zhrnul a zopakoval d├┤le┼żit├ę inform├ície z predch├ídzaj├║cej ─Źasti a prepojil ju so zvy┼íkom vzdel├ívania. Osobitne oce┼łujem ─żudsk├Ż pr├şstup a jazyk, ktor├Ż plne rezonoval s obsahom a n├ípl┼łou kurzu. ─Äakujem!
Som spokojn├í s kurzom, na prvom kurze sa mi zdalo vysvet─żovanie lektorky zm├Ąto─Źn├ę, av┼íak ─Ćal┼íie kurzy u┼ż som v┼íetko pochopila a som spokojn├í.
Lektorky boli ve─żmi pr├şjemn├ę a obsahom n├ís previedli s ve─żkou snahou a empatiou.
┼Ąa┼ż┼íie som rozumela jednej z nich, niektor├ę formul├ície boli m├Ąt├║ce a nenadv├Ązovali na seba, bolo pre m┼ła n├íro─Źn├ę po─Źas celodenn├ęho ┼íkolenia porozumie┼ą a pochopi┼ą, akoby som si to prekladala z cudzieho jazyka.
Forma ┼íkolenia – v kruhu mi nevyhovovala, nerobili sme mnoho aktivit, ktor├ę by to potrebovali a sk├┤r sme si chceli robi┼ą pozn├ímky a tie sa na kolen├ích robili ve─żmi ┼ąa┼żko. Sedenie v kruhu s jednosmern├Żm oto─Źen├şm hlavy sp├┤sobilo ztuhnutie svalov na chrbte a krku.
Zauj├şmav├ę boli aktivity s n├ízorn├Żmi uk├í┼żkami, ├║lohami vo dvojici, ─Źi skupine. Na t├Żch som porozumela obsahu vdzel├ívania.
Viac priestoru na cvi─Źeni
Kurz splnil moje o─Źak├ívania. Lektorky ve─żmi ├║stretov├ę a znal├ę problematiky.
Bola som spokojná s obsahom kurzu, organizáciou vzdelávania aj s prácou lektorov.
Sedenie v kruhu nenaplnilo svoj ├║─Źel. Ta┼żko sa p├şsalo a aktivity boli sk├┤r front├ílne a nevy┼żadovali si tento typ sedenia.
Lektorky v r├ímci vzdel├ívania viac-menej naplnili po┼żiadavky obsahu, kde boli splnen├ę moje o─Źak├ívania pri roz┼í├şren├ş si obzorov v novej komunik├ícii, v tomto pr├şpade nen├ísilnej a som vd├í─Źn├í, ┼że sme vzdel├ívanie mohli absolvova┼ą v na┼íej ┼íkole.
Praktick├ę o teoretick├ę o─Źak├ívania boli splnen├ę. ve─żk├í v─Ćaka
Lektor bol super, odbornik na spravnom mieste. Kurz ma obohatil v danej teme.
SUPER! ├Ü┼żasn├Ż pr├şklad nen├ísiln├ęho ─Źloveka. Kurz bol praktick├Ż a dynamick├Ż, v├Żborne zorganizovan├ę vzdel├ívanie aj s ─Źaj├şkom a ob─Źerstven├şm. *****
Lektor Adam je skvel├Ż ─Źlovek, jeho prejav a inform├ície, ktor├ę odovzd├íva s├║ ve─żmi pr├şjemn├ę, tie┼ż praktick├ę cvi─Źenia a aktivity mali ten spr├ívny n├íboj. Obsah vzdel├ívania splnil moje o─Źak├ívania, rovnako organiz├ícia vzdel├ívania bola zvl├ídnut├í na v├Żborn├║.
– zrozumite─żn├Ż, empatick├Ż, trpezliv├Ż, vysok├í odbornos┼ą a znalos┼ą problematiky aj na praktickej ├║rovni,
– o─Źak├ívania naplnen├ę-uvedomenie si nedostatkov vo svojej komunik├ícii v─Ćaka tr├ęnovaniu nenan├ísilnej komunik├ície
– nie je ─Źo vytkn├║┼ą – komunik├ícia, priestrory, ob─Źerstvenie…. c├ştila som sa konfortne, skvel├í atmosf├ęra, ni─Ź mi nech├Żbalo ­čÖé
S kazdou zlozkou som bola spokojna. Lektor znovu ma namotivoval a ocenujem, ze sme ho mohli pozorovat v rolovych aktovitach. Obsah – nemala som ziadne ocakavania a som rada ze to bol kurz zamerany na nacvik. Saska nam zabezpecila vsetko starala sa o nas, info boli jasne, nasla som vas hned.
Lektor bol ve─żmi dobr├Ż. Oce┼łujem, ┼że prisp├┤sobil obsah vzdel├ívania, bolo to cel├ę ve─żmi kontaktn├ę a ┼íit├ę na mieru. Organiz├ícia vzdel├ívania bola fajn.

Facilitat├şvne a reflekt├şvne u─Źenie (dlhodob├Ż kurz)

Hodnotenia lektorov: 5
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,8
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 5
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Pod─ża m┼ła je to super zohrat├í trojka, ktor├í sa ide├ílne dop─║┼ła v ka┼żdej ─Źinnosti. Ich sk├║senosti, sa pod─ża m┼ła, odr├í┼żaj├║ v tom ─Źo chc├║ odovzda┼ą ├║─Źastn├şkom, s├║ zrozumite─żn├ş, naozajstn├ş a dok├í┼żu svojou energiou vytvori┼ą bezpe─Źn├ę a otvoren├ę prostredie.
Moje hodnotenie lektorov je v superlat├şvoch ­čśë boli skvel├ş, s vysokou odbornos┼ąou, zmyslom pre humor, ve─żk├ş odborn├şci ­čÖé
ve─żmi citliv├ę vn├şmanie n├ís a na┼íe potreby, komunik├ícia, vystavanie ┼íkolenia
Trojkombin├ícia na v├Żborn├║ s hviezdi─Źkou. dalo by sa zlep┼íi┼ą pred─║┼żenie kurzu….. :-))
Pr├şstup lektorov bol facilitat├şvny, sp├┤sob komunik├ície bol ve─żmi in┼ípiruj├║ci, nen├ísiln├Ż, tak ako aj techniky, ktor├ę sme mali mo┼żnos┼ą si vysk├║┼ía┼ą. Inform├ície neboli teoretick├ę, u─Źili sme sa na konkr├ętnych situ├íci├ích. Na predn├í┼íkach som sa c├ştila ve─żmi dobre a ve─ża si odn├í┼íam do svojej praxe s de┼ąmi. ─Äakujem
Pre m┼ła ve─żmi fajn postaven├ę vzdel├ívanie. Od te├│rie k praxi, cez z├í┼żitok vlastn├Ż i spostredkovan├Ż, pre┼ż├şvanie, ─Źas na reflexiu, zamyslenie. R├┤znorodos┼ą aktiv├şt, mo┼żnos┼ą zapoji┼ą sa alebo by┼ą iba pozorovate─żom. Reflektovanie potrieb ├║─Źastn├şkov a prisp├┤sobenie obsahu ich potreb├ím.
V┼íetko bolo nad moje o─Źak├ívania
nako─żko som nemala ┼żiadne o─Źak├ívania, bola som pr├şjemne prekvapen├í a odniesla som si ve─ża in┼ípir├íci├ş
O─Źak├ívania boli naplnen├ę a e┼íte aj nav├Ż┼íen├ę. Po ur─Źitom ─Źase praxe by som dala absolvovala nadstavbu a nesk├┤r mentoring a kou─Źing.
Vzdel├ívanie ma ve─żmi obohatilo. Nie s├║ to len teoretick├ę vedomosti, pr├íve naopak. Dalo mi ve─ża do praxe. Techniky a sp├┤sob komunikacie, ktor├ę som pou┼żila s de┼ąmi v triede, mi pomohli vytvori┼ą pr├şjemn├║, radostn├║ a bezpe─Źn├║ atmosf├ęru.
Pre m┼ła bola fajn zmena v podobe n├ív┼ítevy re├ílnych vyu─Źovac├şch hod├şn, ktor├ę facilitovali lektori. To bola absol├║tna pridan├í hodnota tohto vzdel├ívania.
P├í─Źilo sa mi v┼íetko nem├ím ─Źo vytkn├║┼ą
p├í─Źilo sa mi ─Źasov├ę dodr┼żanie, ob─Źerstvenie, pr├şjemn├Ż priestor, viac kresiel by neu┼íkodilo
Ane┼żka a spol na v├Żborn├║
P├í─Źi sa mi inovativny pr├şstup. Vysok├í kvalita vzdel├ívania. Ve─żmi pr├şjemn├ę priestory a obsluha (k├íva, ─Źaj, kakao­čÖé)

┼ákolsk├Ż ┼ípeci├ílny pedag├│g

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 39 odpoved├ş.

Hodnotenia lektoriek: 4,8
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,5
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,8
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Mil├ę pr├şjemn├ę lektorky, ─Ćakujem za poskytnut├Ż materi├íl a nov├ę poznatky.
Vystupovanie lektorov bolo na ve─żmi dobrej ├║rovni, obsah vzdel├ívania by som uv├ştala e┼íte viac v praktickej rovine + v├Ą─Ź┼í├ş ─Źasov├Ż priestor na ot├ízky od ├║─Źastn├şkov. Organiz├ícia vzdel├ívania bolo v├Żborn├í, av┼íak priv├ştala by som dopolud┼łaj┼íie ─Źasy webin├írov.
Moje o─Źak├ívania boli naplnen├ę. Z├şskala som praktick├ę sk├║senosti k posil┼łovaniu pam├Ąte ┼żiakov, ako aj n├ívody, n├ípady, ako urobi┼ą ─Ź├ştanie z├íbavn├Żm , efekt├şvnym. Oce┼łujem aj odkazy na zauj├şmav├║ literat├║ru, ktor├║ ur─Źite vyu┼żijem pri vzdel├ívan├ş ┼żiakov so ┼áVVP.
Bola som ve─żmi spokojn├í.
Lektorky boli ve─żmi mil├ę, vn├şmav├ę, obohaten├ę mnoh├Żmi sk├║senos┼ąami z praxe, ktor├ę s nami zdie─żali a poskytli n├ím.
Všetko bolo super rada sa prihlasujem na Vaše webinare.
Dozvedela som sa konkretne napady od lektoriek. Su velmi ustretove. Obsah bol presne to, co som ocakavala.
Lektorky s dlhoro─Źnou praxou, mali dostatok vedomost├ş a znalost├ş, do predn├í┼íky sme mohli vstupova┼ą, na ot├ízky hne─Ć reagovali a odpovedali. Obsah vzdel├ívania naplnil moje o─Źak├ívania, dozvedela som sa nov├ę veci, ktor├ę pou┼żijem v praxi. Organiz├ícia ve─żmi dobr├í, ─Źas bol maxim├ílne vyplnen├Ż a naplnen├Ż.
Lektorky fundovan├ę, vecn├ę ─Źo ve─żmi oce┼łujem
Podelenie sa s odsk├║┼ían├Żmi aktivitami zameran├Żmi na t├ęmu je pre m┼ła v┼żdy pr├şnosom a pozit├şvne hodnot├şm aj odpor├║─Źanie konkr. odbornej literat├íry.
─Äakujem za upozor┼łuj├║ci mail.
Som ve─żmi spokojn├í s lektorkami. Dan├║ problematiku dok├í┼żu zrozumite─żne vysvetli┼ą. V┼íetky vzdel├ívania podan├ę p. L. Munt├ígovou a Z. Hronovou s├║ pre m┼ła pr├şnosom.
Odborn├ę, pr├şjemn├ę, vecn├ę.
Lektorky su ustretove a na profesionalnej urovni kazda v svojom odbore, maju vel praktickych skusenosti
V├Żborn├ę podnety na materi├íly a sp├┤sob vyu─Źovania matematiky s prihliadnut├şm na potreby stredn├Żch ┼ík├┤l.
Na webin├íroch Zuzky a Livky sa z├║─Źast┼łujem pravidelne, lektorky s├║ ├║┼żasn├ę, organiz├ícia super, materi├íl v├Żborn├Ż a m├┤┼żem p├şsa┼ą len v superlat├şvoch. ─Äakujem a te┼í├şm sa na bud├║ci ┼íkolsk├Ż rok.
V┼íetky webin├íre ┼áKOLSK├Ł ┼áPECI├üLNY PEDAG├ôG boli pre m┼ła ve─żk├Żm pr├şnosom a som ve─żmi spokojn├í s lektorkami p. L. Munt├ígovou a p. Z. Hronovou, ktor├ę mi ve─żmi dobre pribl├ş┼żili, ─Źo je mojou n├ípl┼łou pr├íce, nako─żko t├║to poz├şciu rob├şm prv├Ż rok a voviedli ma do tejto problematiky. ─Äakujem im aj V├ím v┼íetk├Żm.
dozvedela som sa zauj├şmav├ę tipy do praxe, v niektor├Żch t├ęmach by sa hodilo z├íjs┼ą do v├Ą─Ź┼íej h─║bky
lektorky boli ve─żmi pr├şjemn├ę a ├║stretov├ę
Ďakujem za inšpiráciu.
Lektorky s├║ ve─żmi mil├ę, pr├şjemn├ę d├ívaj├║ n├ím povzbudzuj├║ce a podnetn├ę n├ípady uplatnite─żn├ę v praxi.
N├ípl┼ł webin├íru bola splnen├í, lektorky boli fundovan├ę v tejto oblasti a webin├ír prebiehal vo ve─żmi dobrej organiz├ícii.
Ve─żmi pr├şjemn├ę lektorky. V┼íetko prebehlo pod─ża mojich o─Źak├ívan├ş.
Dobry den,
trosku ma sklamalo, ze cca prve dve hodiny ste citali zakon. Podla mna by bolo efektivnejsie upozornit na novinky v zakone (kde ich najdeme, pod akym cislom a paragrafom, pripadne upozornit na nejasnosti, ktore by sme nemuseli postrehnut z textu). Na otazky k zakonu, ktore boli poloznene prvu cast kurzu som nevedela zodpovedat, kedze som zacinajuci specialny pedagog. Neviem posudit z mojej praxe zacinajuceho spec.pedagoga, akym sposobom sa zakon zmenil (pozitivne alebo negativne) a ako ho inovovat. V podstate tieto dve hodiny nadviazala komunikaciu akurat kolegyna Maria, ktora je vyse 30 rokov v praxi.
Kedze sa ale kurz volal “Zacinajuci skolsky specialny pedagog”, ocakavala som nejake zhrnutie “dysiek”, ako pracovat s takymito detmi, vymenit skusenosti zo zaciatocnickej praxe u kolegyn – spec. pedagogov, s tym suvisiace problemy a hlavne ako pracovat s takymito detmi.
Druha polovica kurzu – prezentacia sa mi zdala prinosnejsia.
Dakujem za moznu spatnu vazbu a budem rada, ak mi odporucite kurz, ktory sa venuje problematike specialneho pedagoga od zaciatku – ako som spomenula vyssie a ktora by mi pomohla pri praci s detmi.
Prajem vsetko dobre.
Som ve─żmi spokojn├í, splnilo to moje o─Źak├ívania. Lektorky boli ├║┼żasn├ę. ─Äakujem
Lektorky a organiz├ícia vzdel├ívania v poriadku, obsah vzdel├ívania s├şce splnil moje o─Źak├ívania, ale uv├ştala by som zameranie na stredn├ę ┼íkoly
Splnilo o─Źak├ívania, dokonca to bolo nad o─Źak├ívanie
Dobr├Ż de┼ł. ┼ákolenie bolo super, len ja som od toho o─Źak├ívala ├║plne nie─Źo in├ę – rozobratie dokument├ície do podrobna…
Sprostredkovan├ę odborn├ę poznatky a praktick├ę pr├şklady vyu┼żite─żn├ę v praxi.
Pripravenos┼ą lektoriek. Organiza─Źne ve─żmi dobre zvl├ídnut├ę. Obsah vzdel├ívania splnil moje o─Źak├ívania.
Ve─żmi pr├şnosn├Ż a podnetn├Ż semin├ír, z├şskala som nov├ę inform├ície, ktor├ę aplikujem v praxi.
Spokojnos┼ą zo v┼íetk├Żch str├ín.
ve─żmi pr├şnosn├ę inform├ície hlavne pre moju za─Ź├şnaj├║cu prax
Ve─żmi podnetn├Ż webin├ír s vynikaj├║co spracovanou t├ęmou, v ktorej boli poskytnut├ę nov├ę zmeny v legislat├şve.
V├Żborn├ę bolo aj to, ┼że webin├ír bol obohaten├Ż o praktick├ę inform├ície a sk├║senosti.
Som ve─żmi spokojn├í s lektorkami. Pani Hronov├í a pani Munt├ígov├í dan├║ problematiku dok├í┼żu zrozumite─żne vysvetli┼ą. V┼íetky podan├ę webin├íre s├║ pre m┼ła pr├şnosom.
V prvom rade oce┼łujem odborn├ę kompetencie lektoriek. Vysoko hodnot├şm aj ochotu a schopnos┼ą jasne a vecne odpoveda┼ą na polo┼żen├ę ot├ízky.
Lektorky su otvorene na komunikaciu, da sa s nimi bavit o roznych otazkach, hovoria z praxe a zaujimavo
Obsah webin├íra sa mi ve─żmi p├í─Źil, aj upozornenie lektoriek na nov├ę zmeny, pre m┼ła osobne to m├í ve─żk├Ż zmyslel, ked┼że nie v┼żdy zachyt├şm v─Źas aktu├ílne zmeny.

Individu├ílny vzdel├ívac├ş program

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 11 odpoved├ş.

Hodnotenia lektora: 5
Spokojnos┼ą s obsahom: 5
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,9
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
├Üprimnos┼ą, priamo─Źiaros┼ą lektora, realista.
Pozit├şva lektora: odbornos┼ą, vlastn├ę sk├║senosti, negat├şva: ni─Ź.
Vynikaj├║ci lektor p├ín Viktor Kri┼żo, predn├í┼íal na vysoko odbornej ├║rovni, inform├ície z legislat├şvy prep├íjal s praxou, spont├ínny, realista, rada sa aj v bud├║cnosti prihl├ísim na jeho vzdel├ívania – z m├┤jho poh─żadu nem├í ─Źo vylep┼íova┼ą, dr┼ż├şm mu palce nech v pripomienkovan├ş r├┤znych legislat├şvnych zmien pom├┤┼że presadi┼ą tie pozit├şvneÔÇŽ
Lektor sa vyjadroval k t├ęme ve─żmi vecne, bolo c├şti┼ą jeho praktick├ę sk├║senosti a prirodzen├Ż z├íujem o dan├║ problematiku. Vedel pohotovo reagova┼ą na dotazy ├║─Źastn├şkov kurzu, poda┼ą usmernenia pri na┼íej ─Ćal┼íej pr├íci a nasmerova┼ą n├ís v z├íujme vytvorenia ─Źo najlep┼í├şch podmienok pre vzdel├ívanie det├ş a ┼żiakov so ┼áVVP.
Maxim├ílna spokojnos┼ą. P. Kri┼żo je ─Źlovek, ktor├Ż vie o ─Źom hovor├ş. M├í ┼íirok├Ż rozh─żad a v┼żdy je ochotn├Ż pom├┤c┼ą pr├şpadne vysvetli┼ą nejasnosti.
Prebran├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania a ke─Ć┼że vzh─żadom na ─Źasov├║ dot├íciu vzdel├ívania bol krat┼í├ş priestor na diskusiu, lektor n├ím dal kontakt a mo┼żnos┼ą mailovej komunik├ície, ─Źo hodnot├şm ve─żmi kladne a ur─Źite sa s d├┤verou na neho obr├ítim s konkr├ętnym probl├ęmom, pr├şpadne ┼żiados┼ąou o kvalifikovan├║ inform├íciu.
Prebran├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania do ur─Źitej miery. Z m├┤jho subjekt├şvneho poh─żadu by mi vyhovovalo venova┼ą viac pozornosti konkr├ętnym vzorom IVP, ako aj realiz├ícii ┼ípecifick├Żch predmetov v ┼íkol├ích, nako─żko v praxi sa stret├ívame s obrovskou nejednotnos┼ąou v odpor├║─Źaniach. Taktie┼ż viacer├ę postrehy z praxe t├Żkaj├║ce sa priamych pr├şkladov dokument├ície ┼ík├┤l, pr├şpadne rie┼íen├ş sporn├Żch t├ęm v praxi.
Ja som sa z├║─Źastnila u┼ż druh├ęho webin├íru Individu├ílny vzdel├ívac├ş program a zase som sa dozvedela ve─ża nov├Żch inform├íci├ş. Pri webin├íroch Inklucentra sa nemus├şm b├í┼ą, ┼że nespln├ş o─Źak├ívania.
├üno, bol to ve─żmi dobre pripraven├Ż a odprezentovan├Ż webin├ír, p├í─Źilo sa mi, ┼że sa rozbehla ┼żiv├í diskusia, ktor├í bola ve─żmi in┼ípirat├şvna
Viac sa diskutovalo, ale mysl├şm, ┼że z povedan├ęho som si ve─ża odniesla.

Die┼ąa s ADHD v ┼íkolskom prostred├ş

Hodnotenia lektora: 4,72
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,56
Spokojnos┼ą s organiz├íciou: 4,84
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Obsah sa mi ve─żmi p├í─Źil, tot├ílne aktu├ílne v├Żskumy, s├║─Źasn├ę trendy plus osobn├í sk├║senos┼ą (lektorova i v pr├íci so ┼żiakmi), ktorou lektor ilustroval oblasti, ktor├Żm sa venoval teoreticky. N├ím v druhej polovici predn├í┼íky vypli doma pr├║d, tak┼że sa mi podarilo by┼ą len v prvej ─Źasti. Napad├í mi, ┼że by mo┼żno lektorovi na za─Źiatku pomohlo ma┼ą tam niekoho, kto by p├║┼í┼ąal ├║─Źastn├şkov, vyp├şnal im zvuk, pr├şp. odkomunikoval to chatu technick├ę ┼ąa┼żkosti (boli tak├ş, ktor├ş pri┼íli nesk├┤r po─Źas zdie─żania prezent├ície a nepo─Źuli, ale my sme ich po─Źuli :))
Lektor bol ve─żmi pr├şjemn├Ż, jeho v├Żklad bol podan├ş zauj├şmavo.
─Äakujem za semin├ír, bol pre m┼ła ve─żmi in┼ípirat├şvny najm├Ą v poslednej tretine ke─Ć sa lektor dostal k praktick├Żm okolnostiam pr├íce s ADHD die┼ąa┼ąom. Ak to dobre ch├ípem, bol to prv├Ż pokus o semin├ír tohto druhu v r├ímci Inklucentra, lektorovi by som pre bud├║cnos┼ą poradila propor─Źne jemne ubra┼ą teoretick├Żch inform├íci├ş v ├║vodnej/strednej ─Źasti aby ostal v├Ą─Ź┼í├ş priestor na tipy do praxe. Pod├ívan├í te├│ria sa mi v┼íak tie┼ż zdala d├┤le┼żit├í a zauj├şmav├í, oce┼łujem pokus o ┼ítrukt├║rovan├ę zhrnutie s├║─Źasn├Żch te├│ri├ş o ADHD , aj zdie─żanie problematiky ─Źlovekom, ktor├Ż t├║to diagn├│zu za┼ż├şva na vlastnej ko┼żi ­čÖé S organiz├íciou semin├írov cez Inklucentrum som ┼ítandartne ve─żmi spokojn├í.
Vzh─żadom na lektora, ktor├Ż n├ím spomenul, ┼że aj on je ADHD a dan├Ż webin├ír viedol, hovoril n├ím ve─ża zauj├şmav├Żch a praktick├Żch vec├ş, ktor├ę sa odohrali v jeho ┼żivote spojen├ę aj s touto diagn├│zou a z├írove┼ł ako to vn├şmal v ┼íkole on at─Ć.
Lektor rozpr├íval zauj├şmavo, poskytol inform├ície, ktor├ę s├║ vyu┼żite─żn├ę v praxi. ─Äakujem!
Pri tvorbe obsahu vzdel├ívania bolo zjavn├ę, ┼że lektor ─Źerp├í z mnoh├Żch r├┤znych aktu├ílnych prame┼łov a z vlastnej sk├║senosti, mno┼żstvo inform├íci├ş├ş, o ktor├ę sa chcel podeli┼ą bolo rozsiahle, na ─Źo neposta─Źoval dan├Ż ─Źasov├Ż limit. Bolo by vhodn├ę upravi┼ą rozsah, alebo zv├í┼żi┼ą rozdelenie do dvoch ─Źast├ş, pr├şpadne skombinova┼ą lektorovanie s in├Żm lektorom, ktor├Ż by sledoval vecn├Ż r├ímec vzdel├ívania…
S obsahom vzdel├ívania som bola spokojn├í. Oce┼łujem zaslan├ę materi├íly, s├║ vyu┼żite─żn├ę v praxi.
─Äakujem za kvalitne vzdel├ívanie, p├ínovi lektorovi osobne za jeho spont├ínnos┼ą, otvorenos┼ą, “nenaskrobenost” a kvalitu prednesu podlozenej na mno┼żstve pr├şkladov z praxe. Zaslanie materi├ílov, ktor├ę ur─Źite bud├║ pr├şnosom pre moju pr├ícu.
Oce┼łujem, ┼że n├ís vzdel├íval priamo ─Źlovek, ktor├Ż m├í osobn├ę sk├║senosti. Re├ílne zo ┼żivota. Prijala by som viac r├íd, ako pracova┼ą so ┼żiakmi priamo na hodine. ─îo pom├íha tak, aby to neru┼íilo hodinu. Na druhom stupni Z┼á nie je ─Źas a ani priestor na individu├ílnu pr├ícu. V triede b├Żva viac ┼żiakov s prek├í┼żkami v u─Źen├ş. Je ove─ża viac u─Źiva.
Ve─żmi pr├şnosn├ę. Hodnot├şm kladne aj sk├║senos┼ą a ┼żitie s touto poruchou. Prec├şzne pripraven├í prezent├ícia.
Lektor – na sp├┤sob vedenia webin├íra som si musela zo za─Źiatku zvyka┼ą, nastavi┼ą sa na “vlnu” p├ína lektora a potom som u┼ż za─Źala st├şha┼ą vn├şma┼ą v┼íetky inform├ície … bolo zauj├şmav├ę po─Ź├║va┼ą o problematike od niekoho, kto s├ím dan├Żm ochoren├şm trp├ş … jeho sk├║senosti, z├í┼żitky, ┼żivotn├ę udalosti bli┼ż┼íie ┼ípecifikovali problematiku
Obsah vzdel├ívania – spokojnos┼ą, nem├ím v├Żhrady
Organiz├ícia vzdel├ívania – bez probl├ęmov, ve─żmi mil├ę a ├║stretov├ę jednanie
Lektor pr├şjemn├Ż, ve─żmi n├ípomocn├Ż. ─îo sa t├Żka obsahu – pr├şli┼í ve─ża te├│rie, ocenila by som viac praktick├Żch rad, rie┼íenia/zvl├ídanie konkr├ętnych modelov├Żch situ├íci a ako komunikova┼ą s rodi─Źmi, ktor├ş maj├║ doma die┼ąa s ADHD.
Som nadmieru spokojn├í. Nikdy som nemala podan├║ problematiku ADHD tak├Żmto sp├┤sobom, pomohlo mi to op├Ą┼ą viac pochopi┼ą hlavne pre┼ż├şvanie ┼żiaka s ADHD, ─Źo v┼íetko sa v ┼łom odohr├íva, pre─Źo sa spr├íva tak ako sa spr├íva. K─ż├║─Ź v pr├íci s die┼ąa┼ąom s ADHD je v ├║plnom pochopen├ş jeho pre┼ż├şvania, jeho diagn├│zy, prijatia tohto die┼ąa┼ąa a n├ísledne u─Źite─ż dok├í┼że s tak├Żmto die┼ąa┼ąom ─żahko, priate─żsky a efekt├şvne pracova┼ą. Webin├ír nadmieru splnil moje o─Źak├ívania, odpor├║─Źam nielen pedag├│gom ale aj rodi─Źom tak├Żchto det├ş.
Obsah vzdel├ívania splnil moje o─Źak├ívania. Dozvedela som sa ve─ża nov├Żch u┼żito─Źn├Żch inform├ícii, ktor├ę vyu┼żijem v praxi.
Lektor bol mil├Ż a vtipn├Ż p├ín s vlastn├Żmi sk├║senos┼ąami s danou problematikou. Prepojil te├│riu s praxou, na┼íiel si ─Źas na odpovede.
Moje o─Źak├ívania boli splnen├ę, p├í─Źili sa mi pr├şklady z praxe aj ─Źo sa t├Żka liekov. Mnoh├ş rodi─Źia det├ş s ADHD sa pote┼íia tak├Żmto inform├íciam.
Splnil moje o─Źak├ívania.
Lektor hovoril aj z vlasnej sk├║senosti, ─Źo bolo ve─żmi dobr├ę.
Popros├şm, upozornite lektorov, aby sme si na za─Źiatku semin├íra povedali, kedy si sprav├şme po─Źas webin├íra mal├║ prest├ívku. T├ęmy s├║ ve─żmi zauj├şmav├ę, ale ─Źasom pr├şde ├║tlm – ak sa ┼ąah├í bez prest├ívky.
V┼íetko bolo pr├şnosn├ę, pou┼żit├ę pr├şklady z praxe
Webin├ír bol ├║┼żasn├Ż, lektor rozpr├íval zauj├şmavo a dal mi ve─ża praktick├Żch r├íd.
Z cel├ęho srdca ─Ćakujem
Lektor bol profesion├ílny a pr├şjemn├Ż.
Ve─żmi dobr├Ż v├Żber lektora, ktor├Ż m├í tie┼ż ADHD a preto vedel k tomu poveda┼ą mnoho inform├ícii aj z vlastn├ęho poh─żadu.
viac praktick├Żch uk├í┼żok
Lektor bol sna┼żiv├Ż a ├║stretov├Ż pri vysvet─żovan├ş danej t├ęmy, oce┼łujem, ┼że do vzdel├ívania vlo┼żil vlastn├ę sk├║senosti a postrehy. Kurz mi pomohol utvrdi┼ą sa v tom, ┼że pr├ícu s dan├Żm die┼ąa┼ąom zvl├ídam zatia─ż dobre. Pomohli mi aj konkr├ętne rady a sk├║senosti lektora. ─Äakujem.
V├Żborn├Ż lektor, praktick├ę rady, pr├şklady z praxe, odbornos┼ą
─Ćakujem, kurz bol pre m┼ła ve─żmi obohacuj├║ci, pln├Ż praktick├Żch a kontr├ętnych r├íd a usmernen├ş

Minimum pre asistentov I.

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 23 odpoved├ş.

Hodnotenia lektorky: 5
Spokojnos┼ą s obsahom: 5
Spokojnos┼ą s organiz├íciou: 5
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Lektorky poskytli hodnotn├ę inform├ície z aktu├ílnej problematiky – pre moje potreby. Webinar bol prenesen├Ż p├║tavo a zrozumite─żne. ─Äakujem
– v├Żstup lektorov bol vecn├Ż k danej t├ęme
Lektorky boli ve─żmi mil├ę a z ich predn├í┼íky bolo c├şti┼ą, ┼że s├║ to ┼żeny s praxou a bohat├Żmi sk├║senos┼ąami, ktor├ę s├║ pre tak├Żch za─Źiato─Źn├şkov ako som ja ve─żkou in┼ípir├íciou.
Mne, ako ┼ítudentke DP┼á – Pedagogick├Ż asistent, bez praxe, obsah vyhovoval a bol pre m┼ła obohaten├şm teoretick├Żch vedomost├ş.
Organiz├ícia vzdel├ívanie bola zvl├ídnut├í bez probl├ęmov.
myslim ┼że za kratky ─Źas 3 hodiny sa toho stihlo velmi vela, vela som sa nau─Źila a urcite to aj v praxi vyuzijem. Ano splnilo to moje o─Źak├ívania.
V┼íetko sa mi p├í─Źilo, odbornos┼ą lektorov aj obsah vzdel├ívania. Nem├ím ─Źo vytknu┼ą. ─Äakujem
Ve─żmi dobre pripraven├Ż, preh─żadn├Ż a pochopite─żne vysvetlen├Ż kurz o z├íkladoch pedagogick├ęho asistenta.
obsah splnil moje o─Źak├ívania a┼ż nadmieru, zauj├şmav├ę a podnetn├ę …mo┼żno viac priestoru na diskusie
Vzdel├ívanie splnilo moje o─Źak├ívania, z├şskala som nov├ę inform├ície v tejto oblasti. Lektorky boli ve─żmi mil├ę, pripraven├ę. ─Äakujem.
Som ve─żmi spokojn├í s lektormi aj obsahom a organiz├íciou cel├ęho priebehu vzdelavacieho webinara ,ve─żmi rada sa z├║─Źastn├şm aj dal┼íieho vzdelavania,dakujem
Ja som bola ve─żmi spokojn├í plne vyu┼żit├ę 3 hodiny.
Ve─ża novych vec├ş som sa dozvedela. Lektorky boli ve─żmi pr├şjemn├ę. Vyhovoval mi aj ┼ít├Żl ktor├Żm s nami komunikovali
Obsah vzdel├ívania pre m┼ła ve─żmi u┼żito─Źn├Ż, lektorky skvel├ę, organiz├ícia super. M├┤j prv├Ż webinar, pokra─Źujem s ─Ćal┼í├şmi.
Pr├şstup lektorov sa mi ve─żmi p├í─Źil. Bolo to ve─żmi priate─żsk├ę stretnutie, ktor├ę p├┤sobilo nen├║tene. Obsah bol zauj├şmav├Ż. Dozvedela som sa aj ve─ża nov├Żch inform├íci├ş. Kurz splnil moje o─Źak├ívania. ─Äakujem
Lektorky boli ve─żmi mil├ę, skvele spolupracovali, navz├íjom sa dop─║┼łali. Moje o─Źak├ívania boli ur─Źite naplnen├ę, dozvedela som sa ve─ża nov├Żch a zauj├şmav├Żch inform├íci├ş, ke─Ć┼że som ┼ípeci├ílnu pedagogiku ne┼ítudovala, bolo pre m┼ła obohacuj├║ce a ur─Źite poznatky vyu┼żijem v praxi. Vyhovovalo mi , ┼że to bolo online v poobed┼łaj┼í├şch hodin├ích.
Webinar splnil vsetky moje ocakavania.
Ve─żmi oce┼łujem pr├şjemn├Ż, priate─żsk├Ż a ├║stretov├Ż pr├şstup lektoriek, praktick├ę rady k pr├íci so ┼żiakmi so ┼áPU a vynikaj├║ci materi├íl s inform├íciami z kurzu (v─Ćaka ─Źomu nebolo nutn├ę si v┼íetky inform├ície p├şsomne zaznamen├íva┼ą).
S pr├şstupom lektoriek po─Źas prebiehaj├║ceho webin├íra som bola ve─żmi spokojn├í, taktie┼ż obsahovo to splnilo moje o─Źak├ívania a vyhovoval mi aj sp├┤sob organiz├ície vzdel├ívania.
lektorky z praxe so sk├║senos┼ąami, obsah vzdel├ívania s konkr├ętnymi pr├şkladmi, dodr┼żanie ─Źasu, zauj├şmav├Ż a praktick├Ż obsah.
S webin├írom som bola ako asistentka-za─Źiato─Źn├ş─Źka spokojn├í. Lektorky ve─żmi pr├şjemn├ę , skvel├ę odborn├ş─Źky vo svojej pr├íci, okrem teoretick├ęho v├Żkladu n├ím uviedli aj pr├şklady zo svojej praxe, ─Źo sa mne osobne ve─żmi p├í─Źilo.
Organizácia bola v poriadku.
Lektorky boli mil├ę a dobre naladen├ę. Obsah vzdel├ívania na vysokej ├║rovni. Organiz├ícia vzdel├ívania vyhovuj├║ca.
Ve─żmi prospe┼ín├ę, ve─żmi hodnotn├ę inform├ície z praxe, ve─ża typov, ktor├ę som hne─Ć vyu┼żila aj pri svojich vlastn├Żch de┼ąoch. A najviac sa mi p├í─Źilo, ┼że lektorky poskytli ├║plne in├Ż poh─żad na inkluzivne vzdel├ívanie a na deti, ktor├ę maju oslabenia. V─Ćaka za to, budem si to pripom├şna┼ą aj pri svojom vlastnom synovi, ktor├Ż ma pravdepodobne dyslexiu.
Ve─żmi oce┼łujem pr├şjemn├ę, ─żudsk├ę a profesion├ílne lektorky, ktor├ę n├ís webin├írom viedli. Perfektn├í bola organiz├ícia aj obsah vzdel├ívania. Vrelo odpor├║─Źam.
Kurz bol lep┼í├ş ako so─ż o─Źak├ívala. Z├şskala som inform├ície, ktor├ę dok├í┼żem vyu┼żi┼ą v pr├íci. Najviac m├í zaujali aktivity, ktor├ę sa daj├║ realizova┼ą s de┼ąmi, ktor├ę maj├║ poruchy u─Źenia.

Rann├ę kruhy vo vyu─Źovan├ş

Stupnica 1-5, 5 je najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 11 odpoved├ş.

Hodnotenia lektorky: 4,2
Spokojnos┼ą s obsahom: 3,8
Spokojnos┼ą s organiz├íciou: 4,5
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov:
Lektorka mil├í, mo┼żno by som odpor├║─Źala zrozumite─żnej┼íie artikulova┼ą.
Obsah splnil moje o─Źak├ívania.
Organiz├ícia dobr├í – vyhovoval mi po─Źet ├║─Źastn├şkov aj d─║┼żka vzdel├ívania
Nem├ím ┼żiadnu
S lektorkou som bola spokojna, rada by som absolvovala aj fyzicky kurz nie len online.
Obsah bol dobry, mozno este viac prikladov ale cas je neuprosny
Organizacia bola tiez dobra
Lektorka kurzu bola ve─żmi pr├şjemn├í. Bolo vidie┼ą, ┼że s danou t├ęmou pracovala v praxi a m├í vlastn├ę sk├║senosti, ktor├ę sa n├ím sna┼żila ─Źo najviac odovza┼ą.
Skvalitni┼ą lektorsk├ę zru─Źnost├ş
Oce┼łujem pr├şklady z praxe, podnety na pom├┤cky. Ch├Żbali mi inform├ície, ako s rann├Żmi kruhmi v├┤bec za─Źa┼ą, ako aj n├í─Źrt mo┼żn├Żch t├ęm (nielen rie┼íenie konfliktov).
Podnetne ludske prakticke
─Żudsk├í, priama, uvo─żnen├í lektorka, ktor├í m├í t├ęmu od┼żit├║ aj v praxi.
Na kurzoch od inklucentra sa v┼żdy dozviem nie─Źo nov├ę.
Prive─ża ÔÇťprestojovÔÇŁ/─Źakania na zapojenie sa ├║─Źastn├şkov do diskusie, pridlh├Ż ─Źas na interakt├şvne ├║lohy, m├ílo te├│rie a m├ílo konkr├ętnych in┼ípir├íci├ş ako vies┼ą rann├ę kruhy.
Za n├ís/ Spojen├í ┼íkola, Mudro┼łova 1, Nitra/sme s lektorkou boli spokojn├ş. Bola mil├í, ├║stretov├í, odborn├ş─Źka vo svojom odbore. Av┼íak by sme o─Źak├ívali viac pr├şkladov, cvi─Źen├ş, diskusie.

Die┼ąa s autizmom v ┼íkole

Stupnica 1-5, 5 najlep┼íie hodnotenie. Na z├íklade 66 odpoved├ş.

Hodnotenia lektorky: 4,8
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,2
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,7
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov:
Ve─żmi sa mi p├í─Źila praktickos┼ą, rady z praxe, zo ┼żivota, nie zbyto─Źn├ę teoretizovanie.
Pani lektorka bola ve─żmi pr├şjemn├í, ur─Źite v pr├íci s autistami dosahuje ve─żmi dobr├ę v├Żsledky, ale ja som o─Źak├ívala od tohto vzdel├ívania viac konkr├ętnych n├ívodov, doporu─Źen├ş, ako m├ím v ┼íkole pracova┼ą z autistom, ktor├Ż m├í aj ment├ílne postihnutie a je agres├şvny.
Lektorka profesion├ílne vystupovala, sna┼żila sa by┼ą n├ípomocn├í. ─îo sa t├Żka zlep┼íenia naozaj ide o drobnos┼ą. Jedna z ├║─Źastn├ş─Źok sa p├Żtala na konkr├ętny pr├şpad die┼ąa┼ąa. Bolo jej povedan├ę, ┼że nie je mo┼żn├ę die┼ąa s pervaz├şvnou poruchou nau─Źi┼ą pomerne jednoduch├║ sp├┤sobilos┼ą (stravovanie). Pod─ża m├┤jho n├ízoru sa to d├í a je nieko─żko mo┼żnost├ş ako. Nakoniec som sa aj prihl├ísila o slovo, no bolo to odignorovan├ę. V podstate sa ni─Ź v├í┼żne nestaloÔÇŽ nesk├┤r som si uvedomila, ┼że ja nie som lektorka a u┼ż som sa k tomu nevracala.
Lektorka na praktick├Żch pr├şkladoch ve─żmi vecne vysvetlila te├│riu. Toto je naozaj v dne┼ínej dobe viac ako kopu kn├şh s te├│riou. Pre pedagogick├Żch zamestnancov je to v tejto r├Żchlej dobe r├Żchlo a dobre zrozumite─żn├ę. P├í─Źilo sa mi zanietenie lektorky a bolo vidno, ┼że m├í dlhoro─Źn├ę sk├║senosti v praxi a svojej pr├íci je oddan├í. Mo┼żno sa m├Żlim, ale mysl├şm si, ┼że m├í viac sk├║senosti s praxou ako s te├│riou.
Vysok├í erudovanos┼ą, schopnos┼ą pohotovo reagova┼ą na ot├ízky, praktick├ę rady
Odborn├şk z praxe , ve─ża r├íd , pr├şkladov z praxe.
Ve─żmi sk├║sen├í lektorka, empatick├í, dobre som sa na webin├íri c├ştila, bez n├ítlaku, pr├şjemn├Ż celkov├Ż pocit. Vrele ju odpor├║─Źam v┼íetk├Żm, ktor├ş sa chc├║ dozvedie┼ąo t├ęme viac.
Viac by som prijala pr├şklady probl├ęmov v triede po─Źas vyu─Źovania. Motiv├ícia aspergera. Soci├ílne vz┼ąahy , pr├şstup k nemu.
Obsah webin├íra pred─Źil moje o─Źak├ívania. Zauj├şmav├ę vide├í, praktick├ę rady doplnen├ę skuto─Źn├Żmi pr├şbehmi a v neposlednom rade nesilen├Ż a spont├ínny pr├ştup k ├║─Źastn├şkom. Naozaj ve─żmi pr├şnosn├ę a pr├şjemn├ę vzdel├ívanie.
myslela som si, ┼że stihneme prebra┼ą viac met├│d a pr├şstupov k v├Żchove a vzdel├ívaniuÔÇŽv podstate sme sa venovali konkr├ętnym pr├şpadomÔÇŽ

Die┼ąa s V├Żvinov├Żmi ┼ąa┼żkos┼ąami v M┼á

Hodnotenia lektora: 4,6
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,8
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4.6
Slovn├ę hodnotenia ├║─Źastn├şkov k lektorom a spokojnosti s obsahom vzdel├ívania:
Ocenila som, ┼że pani lektorka bola z dlhoro─Źnej praxe, zo sk├║senos┼ąami z viacerych vzdel├ívac├şch oblasti. Prezentovala vlastne odsk├║┼ían├ę postupy a sk├║senosti.
Semin├ír bol odborny a pr├şnosn├Ż. Obsahoval ve─ża odborn├Żch inform├íci├ş. Taktie┼ż aj pr├şklad z praxe.
Priv├ştala by som navy┼íe aktivity s konkr├ętnymi pom├┤ckami na ┼ípecificky probl├ęm. 
Pr├şjemn├í komunik├ícia 
Lektorka bola mil├í, pr├şjemn├í, rozpr├ívala s├║vislo a zrozumite─żne, predn├í┼íka sa mi ve─żmi dobre po─Ź├║vala. 
B. Vodi─Źkov├í je sk├║sen├í a zanieten├í “prakti─Źka”, mne webinar pomohol ujasni┼ą si niektor├ę pojmy pre pr├ícu s de┼ąmi v M┼á na praktickej ├║rovni. Mo┼żno mohla viac interakt├şvnej┼íie pracova┼ą s u─Źite─żkami / ├║─Źastn├ş─Źkami webinara.
Pani lektorka mala to pekne, zrozumitelne pripraven├ę. Ked┼że sme M┼á bez ┼ípeci├ílneho pedag├│ga tak pre m┼ła to bolo pou─Źn├ę ako pracova┼ą s t├ík├Żmito de┼ąmi.
Vzdel├ívanie bolo pou─Źn├ę a in┼ípirat├şvne. Ale mo┼żno by som ocenila viac uk├í┼żok z praxe, zrejme pre rozsiahlost t├ęmy a r├┤znorodos┼ą probl├ęmov sa nedalo viac prezentova┼ą.
bolo poskytnut├ę dostato─Źn├ę mno┼żstvo inform├íci├ş . Webin├ír bol preh─żadn├Ż. Zrozumite─żn├Ż a z praxe.
Prin├í┼íala a prakticky ukazovala niektor├ę koncepcie, ktor├ę boli zauj├şmav├ę (napr. learning pyramide, osobnos┼ą u─Źite─ża a strat├ęgie v prostred├ş (─Źo v┼íetko rob├ş) a pod. Tie┼ż kazuistiky boli celkom zauj├şmav├ę a aj uchopenie t├ęmy z v├Żvinov├ęho h─żadiska (pre u─Źite─żov to mohlo by┼ą e┼íte konkr├ętnej┼íie na ├║kor mo┼żno dlh┼íieho ├║vodu. Mo┼żno na za─Źiatku to bolo menej uchopite─żn├ę a v┼íeobecnej┼íie.

TEST