­čĹŹ Hodnotenie kurzov

  1. Inklucentrum
  2. ­čĹŹ Hodnotenie kurzov

Kompletn├ę a transparentn├ę hodnotenia si m├┤┼żete pozrie┼ą v tabu─żke: Hodnotenia.xlsx

Legislat├şva v mal├ş─Źku pre ┼íkolsk├Ż podporn├Ż t├şm

Hodnotenia lektora: 4,92 (na stupnici 1-5)
Zorientovan├Ż v problematike. Ochotn├Ż komunikova┼ą. 
Lektor sa orientoval v problematike, vyjadroval sa zrozumitelne. M├í pr├şjemn├ę vystupovanie.
P├í─Źilo sa mi, ┼że ste n├ím dali mo┼żnos┼ą konkr├ętne aj spracova┼ą, vysk├║┼ía┼ą pon├║kan├ę poznatky. Kr├ísna pr├íca s ─Źasom, prest├ívkami, bez zbyto─Źn├ęho na┼ąahovania, opakovania u┼ż zn├ímych inform├íci├ş.
P├ín Viktor Kri┼żo n├ís zrozumite─żn├Żm a ve─żmi praktick├Żm sp├┤sobom dok├ízal zorientova┼ą v ┼íkolskej legislat├şve, pribl├ş┼żil n├ím pr├ívny poh─żad na niektor├ę z oblast├ş t├Żkaj├║cich sa profesi├ş ako pedagogick├Ż asistent, ┼íkolsk├Ż ┼ípeci├ílny pedag├│g, ┼íkolsk├Ż psychol├│g a pod. Odborne, vych├ídzaj├║c z platn├Żch pr├ívnych predpisov odpovedal na na┼íe ot├ízky. ─Äakujem. 
Pr├şjemn├ę vystupovanie, vecne odprezentovan├ę v rozumnom jazyku. Kladne hodnot├şm aj interakt├şvnu ─Źas┼ą, zapojenie n├ís do ├║loh.
Ve─żmi dobre hodnot├şm lektorov, p├í─Źila sa sa mi informovanos┼ą a orient├ícia v r├ímci z├íkonov, komunik├ícia a sp├Ątn├í v├Ązba.
Orient├ícia v problematike na vysokej ├║rovni.  Mo┼żnos┼ą kontaktova┼ą mailom individu├ílne.
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,79 z (na stupnici 1-5)
Obsah vzdel├ívania ovplyvnila kr├ítkos┼ą ─Źasu. ­čśü
Obsah splnil moje ocakavania, uvitala by som ste vacsiu casovu dotaciu .
Nemala som ve─żk├ę o─Źak├ívania, ale dostala som odpovede na v┼íetky ot├ízky, ktor├ę som potrebovala d├ívnej┼íie zodpoveda┼ą. 
Preberan├ę t├ęmy moje o─Źak├ívania splnili. 
Prebran├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania ani neviem ako r├Żchlo 3 hodiny ubehli, ur─Źite je e┼íte mno┼żstvo zauj├şmav├Żch t├ęm v tomto smere, ktor├ę by sa dali prebra┼ą. Ale mysl├şm, ┼że tie 3 hodiny boli akur├ít 
ve─żmi dobre spracovan├Ż obsah a t├ęmy splnili moje o─Źak├ívania
Obsah vzdel├ívania splnil svoj cie─ż.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 5 (na stupnici 1-5)
Nem├ím v├Żhrady.
Organiz├ícia tie┼ż bola ve─żmi dobr├í, p├í─Źi sa mi hlavne komunik├ícia a poskytovan├ę inform├ície.
Men┼íie technick├ę probl├ęmy zvl├ídnut├ę a vyrie┼íen├ę. Presn├Ż postup prihl├ísenia sa na ┼íkolenie zaslan├ę v emaily.

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

96%

Integr├ícia a IVP v legislat├şvnych r├ímcoch pri podpore inkluz├şvneho vzdel├ívania

Hodnotenia lektora: 4,95 (na stupnici 1-5)
V├Żborne obsahovo spracovan├í t├ęma webin├íra, prezent├ícia t├ęmy lektorom i maxim├ílna vyu┼żite─żnos┼ą poznatkov v praxi.
S─Ź├ştanos┼ą, ─żudsk├Ż pr├şstup.
Pan Viktor Krizo ma ├║┼żasn├Ż preh─żad v problematike, pozit├şvny vz┼ąah k ─żu─Ćom, ─Źomu zodpoved├í aj jeho komunik├ícia a najm├Ą c├şti┼ą, ┼że mu z├íle┼ż├ş na rozvoji v┼íetk├Żch det├ş. Zlep┼íi┼ą – nem├ím ─Źo navrhn├║┼ą, aj technick├ę probl├ęmy vyrie┼íili. 
Lektor bol erudovan├Ż, pr├şjemn├Ż ochotn├Ż a nech├Żbala mu trpezlivos┼ą. ─Äakujem. Mysl├şm, ┼że budem ma┼ą e┼íte ve─ża ot├ízok na Viktora­čÖé.
Oce┼łujem priate─żsk├Ż odborn├Ż pr├şstup.
Viktor Krizo rozh─żaden├Ż, v├Żborn├Ż preh─żad v z├íkonoch, pohotov├Ż, ochotn├Ż rozobra┼ą problematiku do detailu. Viac tak├Żchto aj in├Żch vzdel├ívan├ş.
zrozumite─żnos┼ą, odbornos┼ą, pr├şjemn├ę  vystupovanie
Pozit├şvne hodnot├şm snahu lektora odpoveda┼ą na ot├ízky ├║─Źastn├şkov kurzu i poskytnutie materi├ílov v p├şsomnej forme. To, ako lektor ch├ípe a prezentuje inkl├║ziu a n├ípl┼ł pr├íce ┼á┼áP ma povzbudilo k v├Ą─Ź┼íej odvahe.
Je vidie┼ą, ┼że p├ín Viktor Kri┼żo je odborn├şkom vo svojej profesi├ş a svoje bohat├ę sk├║senosti dok├í┼że pon├║knu┼ą v zrozumite─żnej podobe, konkr├ętne odpoved├í na ot├ízky, vie poradi┼ą a poskytn├║┼ą objekt├şvne inform├ície. Kie┼żby tak├Żchto odborn├şkov bolo na Slovensku, ─Źo najviac. 
odbornos┼ą, flexibilnos┼ą
Jasn├ę odpovede na ot├ízky, skvel├í orient├ícia v problematike, prepojenie praxe so z├íkonmi. Ve─żmi dobr├ę usporiadanie t├ęm, dostatok ─Źasu na kladine ot├ízok.  Uv├ştala by som viac ┼íkolen├ş na t├ęmu IVP, integr├ície a z├íkony. 
Lektor tohto vzdel├ívania je skuto─Źne odborn├şk, ktor├Ż disponuje teoretick├Żmi, ale aj praktick├Żmi zru─Źnos┼ąami. Jedin├ę negat├şvum je internet, nie v┼íetk├Żm sa dalo pripoji┼ą cez slu┼żbu TEAMS a nesk├┤r sa posielali linky na ZOOM. U┼ílo mi zo vzdel├ívania ve─ża, vzh─żadom k technick├Żm probl├ęmom.
len dobre – ve─żmi aktu├ílna t├ęma, presne to, ─Źo potrebujeme ako ─żudia z praxe, zrozumite─żn├Ż jazyk, dobre veden├Ż semin├ír….
odbornos┼ą lektora, v├Żborn├í orient├ícia v legislat├şve, komunikat├şvnos┼ą, nem├ím pripomienky
Odbornos┼ą
pr├ívna znalos┼ą z├íkona
Oce┼łujem jasn├║ ┼ítrukt├║ru, vecnos┼ą a to, ┼że lektor je ─Źlovek z praxe nie len u─Źite─żskej, ale m├í sk├║senosti aj z poradne a p├┤sobil aj ako ┼íkolsk├Ż ┼ípeci├ílny psychol├│g (psychol├│g). Pova┼żujem to za k─ż├║─Źov├Ż faktor porozumenia pojmu a procesu integr├ície/inkl├║zie. Orientuje sa ve─żmi dobre aj v legislat├şve, ─Źo mi dalo jasn├Ż r├ímec v ─Źom  sa d├í h├Żba┼ą. Utvrdila som sa v mnoh├Żch veciach, ujasnila som si sporn├ę veci, sn├í─Ć budem teraz vedie┼ą e┼íte kompetentnej┼íie poradi┼ą, pom├┤c┼ą, podpori┼ą. 
Bolo to na vysokej ├║rovni, vidno, ┼że Viktor je erudovan├Ż profesion├íl.
Bola som milo prekvapen├í, ako sa d├í jednoducho poda┼ą znenie z├íkona. Lektor bol profesion├íl, ve─żmi mil├Ż.
Viktor bol vynikaj├║ci lektor. ─Äakujem za jeho rady prepojen├ę s praxou a za materi├íl, ktor├Ż nam po vzdel├ívan├ş poslal. 
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,95 z (na stupnici 1-5)
T├ęmy splnili moje o─Źak├ívania, obsaho v├Żborne spracovan├Ż webin├ír.
├üno, splnili. M├ím v tomto v├Ą─Ź┼í├ş preh─żad.
Obsah vzdel├ívania zodpovedal mojim potreb├ím, bol podan├Ż zrozumite─żne, s obrovsk├Żm preh─żadom lektora. 
Samozrejme, bolo to vysoko profesionálne.
Tak, ako si t├íto t├ęma vy┼żaduje opiera┼ą sa o z├íkon, po─Źas cel├ęho webin├íra bol v tomto zmysle uchopen├Ż obsah, ─Źi n├íhodn├ę ot├ízky.
Moje o─Źak├ívania vzdel├ívanie splnilo. Vzdel├ívanie obsahovalo konkr├ętne info a z├írove┼ł aj pr├şklady z praxe. Ve─żmi pozit├şvne hodnot├şm aj n├ísledn├║ diskusiu v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch.
─îakala som vymenovanie konkr├ętnych legislat├şvne z├ív├Ązn├Żch dokumentov. Tie┼ż konkr├ętne body, v ─Źom sa odli┼íuje status ┼żiaka so ┼ívvp vzdel├ívan├ęho formou integr├ície  od statusu ┼żiaka so ┼ívvp bez integr├ície.
Preberan├ę t├ęmy splnili moje o─Źak├ívanie, roz┼í├şrili m├┤j obzor za─Ź├şnaj├║ceho ┼ípeci├ílneho pedag├│ga a hoci pracujem v materskej ┼íkole a niektor├ę pojedn├ívan├ę t├ęmy sa t├Żkali viac z├íkladn├Żch ┼ík├┤l, ur─Źite ne─żutujem a v bud├║cnosti tieto inform├ície ur─Źite vyu┼żijem.
Obsah vzdel├ívania splnil o─Źak├ívania, t├ęmy boli aktu├ílne.
Hodnot├şm ako ve─żmi dobr├ę a pr├şnosn├ę. T├ęmy splnili o─Źak├ívania. 
├║pln├í spokojnos┼ą, nad o─Źak├ívania
Ur─Źite  by sa dalo o tom hovori┼ą e┼íte dlho, bol to velmi plodn├Ż a pou─Źn├Ż webin├ír, v─Ćaka.
Ur─Źite ├íno. Do bud├║cna by som ocenila podobn├ę ┼íkolenie aj pre n├ís, ┼ípeci├ílnych pedag├│gov z poradn├ş. Pracujem v SC┼áPP, klienti sa na n├ís obracaj├║ s r├┤znymi ot├ízkami z legislat├şvy, ale aj nastavenia procesu integr├ície na ┼íkol├ích.
Splnili, ale chcelo by to viacej ─Źasu.
Cel├ę vzdel├ívanie bolo v├Żborn├ę a ur─Źite splnilo moje o─Źak├ívania.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,6 (na stupnici 1-5)
S organizaciou webinara som bola spokojn├í, nem├ím ─Źo vytkn├║┼ą.
Všetko ok.
Mal├ę tech. komplik├ície, ktor├ę boli vyrie┼íen├ę a vzdel├ívanie prebehlo super.
Oce┼łujem promptne rie┼íenie komplik├íci├ş s online priestorom. ─Äakujem.
Tro┼íka probl├ęm s technikou ale inak fajn. Vyhovuje mi online vzdel├ívanie, hlavne preto, ┼że nemus├şm nikam cestova┼ą.
Kv├┤li technick├Żm probl├ęmom na strane organiz├ítora som sa mohla pripoji┼ą a┼ż s polhodinov├Żm oneskoren├şm = bola som v psychickej nepohode, ch├Żbali mi vstupn├ę inform├ície, tak┼że ma to ─Źiasto─Źne blokovalo aj n├ísledne pri kladen├ş ot├ízok. Oce┼łujem snahu technick├ę ┼ąa┼żkosti odstr├íni┼ą. Z├írove┼ł som si uvedomila svoju nespont├ínnos┼ą a┼ż bojazlivos┼ą v online forme komunik├ície ( m├┤j nedostatok sk├║senost├ş + slab┼íia technick├í zdatnos┼ą)
na za─Źiatku zlyhala technika
P├í─Źila sa mi flexibilnos┼ą a pru┼żnos┼ą v r├ímci vzdel├ívania.
Organiz├ícia bola dobr├í, len vytknem tie technick├ę probl├ęmy. 
Organiz├ícia vzdel├ívania – ve─żmi  dobr├í, p├í─Źil sa mi presn├Ż za─Źiatok, ( teda nie akademick├Żch 15 min├║t)…. Z├íber t├ęmy bol ve─żmi ┼íirok├Ż, len  legislat├şva by pokryla  jedno vzdel├ívanie.. a rovnako aj IVP.
V t├Żchto podmienkach to bolo ve─żmi fajn. Vyhovuje mi t├íto forma, nako─żko som u┼íetrila mno┼żstvo ─Źasu (nemusela som nikam cestova┼ą). Organiz├ícii nem├ím ─Źo vytkn├║┼ą. Mo┼żno by som na z├íver priv├ştala viac ─Źasu na diskusiu, ale to by muselo by┼ą v inej ─Źasovej dot├ícii.
Da┼ą dlh┼í├ş ─Źas vzdel├ívania.
Ja som bola spokojná.
nemám pripomienky

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem, ┼że mame mo┼żnos┼ą vzdel├íva┼ą sa v t├ęmach oh─żadom inkl├║zie. Podporne t├şmy tie┼ż potrebuj├║ podporu a superv├şziu. E┼íte naliehavej┼íie je dosta┼ą na tieto vzdel├ívania vedenie ┼ík├┤l, potom sa veci za─Źn├║ h├Żba┼ą spr├ívnym smerom. Alebo rozposiela┼ą reporty a usmernenia oh─żadom pr├íce asistentov a ┼íkolsk├Żch ┼ípec. pedag├│gov priamo ┼íkol├ím.
─Äakujem, ┼że nie─Źo tak├ę realizujete. Bez tohto vzdel├ívania by som v tejto oblasti bola na─Ćalej straten├í.
Som rada, ┼że m├íme mo┼żnos┼ą rozv├şja┼ą sa, ─Ćakujem. 
Som spokojná. Ďakujem.
─Äakujem, za Va┼íu podporu, neust├íle snahu tvoriv├Żm sp├┤sobom zjednodu┼íi┼ą a zefekt├şvni┼ą na┼íu pr├ícu. V dne┼ínej dobe sa mi zd├í by┼ą tak├í nevidite─żn├í, ke─Ć┼że v├Żsledky s├║ nepatrn├ę.
Dakujem ve─żmi pekne ┼że sa zaober├íte vzdel├ívan├şm a usmernen├şm odborn├Żch zamestnancov ─Ź├şm prirodzene nepriamo p├┤sob├şte na rozvoj inkl├║zie a inkluzivneho vzdel├ívania. 
Webin├ír bol pre m┼ła podnetn├Ż, uv├ştala by som  v├Ą─Ź┼í├ş ─Źasov├Ż priestor na ot├ízky.
─Äakujem ve─żmi pekne za zauj├şmav├Ż, in┼ípirat├şvny a cenovo dostupn├Ż webin├ír.
Mo┼żno na z├íver len tak├í osobn├í prosba, keby boli poobedn├ę webin├íre po 15:00, ke─Ć┼że niektor├ş ┼ípeci├ílni pedag├│govia maj├║ dovtedy pracovn├║ dobu, je to tro┼íi─Źku n├íro─Źn├ę uvo─żni┼ą sa z pr├íce (ak nie nevad├ş, rozumiem tomu). 
Ve─żmi rada sa z├║─Źastn├şm aj in├Żch vzdel├ívan├ş.
─Äakujem za webin├ír. Aktu├ílne t├ęmy, zodpovedan├ę profesion├ílne. Oce┼łujem nadh─żad lektora.
Zatia─ż by som chcela pochv├íli┼ą za mo┼żnos┼ą z├║─Źastni┼ą sa t├Żchto kurzov, odbornos┼ą lektorov. 
Z├║─Źastnila som sa prv├Żkr├ít vzdel├ívania, ktor├ę organizujete a ve─żmi som spokojn├í., s organiz├íciou, veden├şm, lektor nechal priestor aj na vyjadrenia, dobre usmer┼łoval, Ak sa nad t├Żm zamysl├şm, zastupujte ministerstvo a metodick├Ż org├ín, tak├ęto ┼íkolenia a vzdel├ívania sme chceli v┼żdy, odkedy pracujeme v poradni……
Som trochu asi skeptick├í, ─Źo a t├Żka inkl├║zie, dos┼ą dlho sa o tom hovor├ş, ale verejnos┼ą ani odborn├í nie je na to pripraven├í
Hodnotn├ę vzdel├ívanie, efekt├şvne str├íven├Ż ─Źas, ve─żk├í spokojnos┼ą.
V┼íetko prebiehalo v poriadku…od prihl├ísenia, a┼ż po ukon─Źenie kurzu
super webinár
Kurz naplnil moje o─Źak├ívania. D├║fam, ┼że ─Źasom bude nie─Źo cielen├ę aj na n├ís, odborn├Żch zamestnancov poradn├ş. Rozumiem tomu, ┼że teraz je potrebn├ę da┼ą maxim├ílnu podporu u─Źite─żom a inkluz├şvnym t├şmom na ┼íkol├ích. Te┼í├şme sa, ┼że na niektor├Żch ┼íkol├ích u┼ż tieto t├şmy funguj├║.
Vysoko vyzdvihujem profesionalitu Viktora. Palec hore!
Ve─żmi pekne ─Ćakujem za kurz, odi┼íla som domov spokojn├í a dozvedela som sa ve─ża zauj├şmav├Żch poznatkov.
Ja u┼ż hodnot├şm asi v porad├ş moje tretie vzdel├ívanie, ktor├ę som u V├ís absolovovala a za ka┼żd├ę som V├ím ve─żmi v─Ća─Źn├í. Som rada, ┼że sa venujete t├ęmam, ktor├ę s├║ v r├ímci inkluz├şvneho vzdel├ívanie ve─żmi d├┤le┼żit├ę. 

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

97%

Podpora die┼ąa┼ąa s autizmom v ┼íkole

Hodnotenia lektorky: 5 (na stupnici 1-5)
Vysok├í odbornos┼ą, profesion├ílny pr├şstup.
S pani lektorkou som bola velmi spokojn├í, rozpr├ívala velmi zauj├şmavo, hlavne ma zaujali veci z praxe. Ur─Źite sa ve─żmi rada z├║─Źastn├şm aj ─Ćal┼í├şch va┼íich webin├írov.
Bola som ve─żmi spokojn├í a z├şskala som cenn├ę rady a postrehy. 
Spokojnos┼ą s obsahom: 5 z (na stupnici 1-5)
Obsah vzdel├ívania 100% splnil moje o─Źak├ívania.
Obsah vzedl├ívania ako vravela pani lektorka by mohol by┼ą na ka┼żd├║ kapitolu jeden webin├ír nikdy nieje dos┼ą ─Źasu ­čÖé a hlavne ke─Ć ide o podnetn├║ a zauj├şmav├║ t├ęmu.
Splnili.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 5 (na stupnici 1-5)
Všetko bolo v poriadku.
Za m┼ła je t├íto t├ęma ve─żmi obsiahla a zlo┼żit├í a ur─Źite by by┼ą mohlo vzdel├ívanie ─Źasovo rozsiahlej┼íie.

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

┼ákoda len, ┼że 2 hodinky neposta─Źuj├║ pre tak obsiahlu problematiku
Ste u┼żasn├í ┼íkola aj pani lektorky/u─Źite─żky ­čÖé
Rada by som touto cestou e┼íte raz po─Ćakovala.

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

100%

Pr├íca s rozmanitos┼ąou v triede

Hodnotenia lektorky: 4,75 (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą
P├í─Źila sa mi reakcia na polo┼żen├ę ot├ízky, ├║┼żasn├ę pr├şklady a rady z praxe. 
V├Żborn├í komunik├ícia, mil├Ż pr├şstup.
─żudsk├Ż pr├şstup, odbornos┼ą, inovat├şvnos┼ą, interaktivita
Spokojnos┼ą s obsahom: 4 z (na stupnici 1-5)
Splnili sme va┼íe o─Źak├ívania?
Áno
├üno splnili 
Na 70 %
├íno, o─Źak├ívania boli splnen├ę a┼ż presiahnut├ę ­čÖé
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,5 (na stupnici 1-5)
Spokojnos┼ą
Skvele bolo ze pracovala skupina, nebol to len v├Żklad nie─Źoho ale pr├şklad plus reakcie koleg├Ż┼ł. 
Oce┼łujem promptnos┼ą odpoved├ş a reakci├ş, platformu Zoom, mal├Ż po─Źet ├║─Źastn├şkov, interaktivitu…

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem za kurz, bol podnety, bolo by prida┼ą ─Źas, preto┼że t├íto t├ęma je v─Ća─Źn├í na rozoberanie. 
Viac pr├şkladov z praxe
─Äakujeme za to, ─Źo rob├şte! ­čÖé

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

85%

Rann├ę kruhy vo vyu─Źovan├ş

Hodnotenia lektorky a lektora: 4,85 (na stupnici 1-5)
Pr├şjemn├ş, ├║stretov├ş, zrozumite─żn├ş, zauj├şmav├ş
Spokojnos┼ą, ┼żiadne pripomienky..
Jasn├ę a zreteln├ę vysvetlenie aktiv├şt.
Pripraven├ę prezentacie.
Priamos┼ą, odbornos┼ą, osobn├í sk├║senos┼ą, optimizmus, kreativita, z├íujem o em├│ciu z├║─Źastnen├Żch – hravou formou (ryby), z├íujem o sp├Ątn├║ v├Ązbu.
Ahojte, ste pr├şjemn├í prirodzen├í dvojica. Naozaj ste zohrat├ş a je to vidite─żn├ę. M├ím v├ís rada.:o)

Spokojnos┼ą s obsahom: 4,42 z (na stupnici 1-5)
Splnili sme va┼íe o─Źak├ívania?

Ano.
Áno, splnili.
├üno. Prijala by som viac konkr├ętnych pr├şkladov. 
Viac-menej áno
├üno, te┼í├ş ma, ┼że sa danou problematikou zaober├íte komplexnej┼íie aj v ─Ćal┼í├şch vzdel├ívac├şch kurzoch. Pekne spracovan├í prezent├ícia.
S├║hlas├şm s Viktorom, ┼że toto sa d├í po─Ź├şta┼ą do kateg├│rie “ochutn├ívka”. Ak som v tejto rovine, tak splnili. Zap├şsala som si zop├ír postrehov, ale tie v├ím poviem osobne.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,71 (na stupnici 1-5)
Spont├ínnos┼ą a priamos┼ą lektorov. Zauj├şmav├ę podanie.
Všetko v poriadku.
Organizácia bola na vysokej úrovni.
Viac konkr├ętnych praktick├Żch aktiv├şt
Skupinov├í pr├íca online bola fajn, je mi sympatick├í va┼ía snaha pom├┤c┼ą u─Źite─żom v praxi napredova┼ą aj napriek n├íro─Źn├Żm okolnostiam a zna─Źnej miere vy─Źerpania.
Z h─żadiska organiz├ície mi ni─Ź nenapad├í. Od prihl├ísenia, cez semin├ír, a┼ż po tento hodnotenie, to je zatia─ż fajn.:o)

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem, boli ste skvel├ş.
I┼íla z v├ís oboch nesmierne pozit├şvna energia. ─Äakujem za v├í┼í ─Źas a in┼ípiruj├║ce slov├í!
─Äakujem za in┼ípir├íciu ako na mojich ─Źert├şkov, ur─Źite vysk├║┼íam v praxi.
Oce┼łujem aktivitu tak├Żch mlad├Żch u─Źite─żov – lektorov.
─Äakujem za mo┼żnos┼ą ├║─Źasti na webin├íri. Prajem cel├ęmu t├şmu ve─ża ├║spechov  a entuziazmu.

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

84%

┼ákolsk├Ż ┼ípeci├ílny pedag├│g ÔÇô za─Ź├şname

Hodnotenia lektoriek: 5 (na stupnici 1-5)
Obe lektorky bolo v├Żborne.. cenn├şm si, ┼że si takto online na┼íli na n├ís ─Źas a odovzdali n├ím svoje cenn├ę sk├║senosti z praxe.
Vynikaj├║ce vedenie skupiny, podanie sk├║senost├ş  z praxe, informovanos┼ą o z├íkladnej potrebnej legislat├şve, pr├ívach ┼ípeci├ílnych pedag├│gov fungovanie ┼ípeci├ílnych pedag├│gov na ┼íkol├ích. Nem├ím ─Źo vytkn├║┼ą 
Lektori splnili v┼íetky moje o─Źak├ívania, 3 hodiny som dok├ízala po─Ź├║va┼ą…super….to u m┼ła nie je zvykom
D├ímy boli odborne, i ─żudsky ve─żmi fundovan├ę a pr├şjemn├ę.
├Üprimnos┼ą a otvorenos┼ą
Lektorky boli profesion├ílky a odborn├ş─Źky, som prihl├ísen├í aj na dalsie ich webin├íre a velmi sa tesim.
Otvoren├í, priate─żsk├í komunik├ícia s re├ílne overen├Żmi a efekt├şvnymi sk├║senos┼ąami lektorov u m┼ła podporila motiv├íciu sledova┼ą webin├ír.
Moje o─Źak├ívanie sa synchronizovalo s t├Żm ─Źo pri┼ílo pon├║knut├ę. Moja ve─żk├í v─Ćaka patr├ş pani Zuzane Hronovej. Pani L├şvia Munt├ígov├í m├í tie┼ż m├┤j obdiv. ─Äakujem Inklucentru za mo┼żnos┼ą ├║─Źasti.
P├í─Źil sa mi mil├Ż pr├şstup a ochota poskytn├║┼ą po┼żadovan├ę inform├ície, ale aj odpoveda┼ą na ot├ízky v pr├şpade nejasnost├ş.
Spokojnos┼ą s obsahom: 5 z (na stupnici 1-5)
Splnili sme va┼íe o─Źak├ívania?

Ur─Źite splnili. Kone─Źne som si upratala to mno┼żstvo inform├íci├ş a zistila aj ve─ża nov├ęho.
Moje o─Źak├ívania boli splnen├ę na maximum, prebrali sa v┼íetky oblasti , ktor├ę ma najviac zauj├şmali a ktor├ę som potrebovala.
Obsah vzdel├ívania  – v├Żborn├ę….dozvedela som sa mno┼żstvo nov├Żch inform├ícii….
Vzdel├ívanie splnilo moje o─Źak├ívania, som rada, ┼że spom├şnan├ę odpor├║─Źania pre skvalitnenie pr├íce ┼á┼áP s├║ vo ve─żkej miere realizovan├ę v na┼íej ┼íkole a to ma utvrdilo v ich pokra─Źovan├ş. Mal├ę nedostatky sa t├şmovou pr├ícou budeme sna┼żi┼ą v ─Źo najv├Ą─Ź┼íej miere odstr├íni┼ą.
Moja o─Źak├ívania boli splnen├ę
Moje ocak├ívanie sa naplnili….dakujem
├üno, splnili, ─Ćakujem. Obsah: ucelen├Ż, jasn├Ż, odborn├Ż, ┼żiv├Ż.
Maxim├ílna spokojnos┼ą.
├üno. ─Äakujem za u┼żito─Źn├ę inform├ície do praxe.
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,88 (na stupnici 1-5)
Ja som rada, ze Va┼ía organiz├ícia vznikla. Ve─żmi n├ím za─Ź├şnaj├║cim ┼ípeci├ílnym pedag├│gom pom├íhate..
Najviac sa mi p├í─Źil sp├┤sob komunik├ície a ├║stretovos┼ą lektoriek, to ┼że sa sna┼żili zodpoveda┼ą v┼íetky ot├ízky a ─Źo najviac t├Żm pom├┤c┼ą n├ím za─Ź├şnaj├║cim.
Som spokojn├í… len ┼íkoda, ┼że som mala zase technick├ę nedostatky…zvuk
Fajn ­čÖé
Nem├ím ┼żiadne v├Żhrady.
V├Żborn├í.
V┼íetko bolo dobr├ę. Mo┼żno by ste mohli urobi┼ą aspo┼ł jednu prest├ívku po─Źas vzdel├ívania cez zoom.

Chcete n├ím e┼íte nie─Źo odk├íza┼ą? Pochv├íli┼ą alebo poskytn├║┼ą objekt├şvnu kritiku?

─Äakujem  za t├║to mo┼żnos┼ą online vzdel├ívania.
Chcem po─Ćakova┼ą za to ─Źo rob├şte, za ve─żmi pr├şnosn├ę inform├ície, pochopenie, podporu zo strany lektoriek a popria┼ą ve─ża ├║spechov a pevn├Żch s├şl pri ─Ćal┼íom plnen├ş V├í┼ího poslania.
chv├ílim, chv├ílim….naozaj jeden z najlep┼í├şch webin├írov, ─Źo sa t├Żka prejavu, obsahu, organiz├ície
Super, rada sa v bud├║cnosti op├Ą┼ą z├║─Źastn├şm webin├írov na t├ęmy bl├şzke pr├íci ┼á┼áP.
Nech sa V├ím dar├ş a nech rob├şte veci tak ako doteraz – ├║primne, otvorene a s rados┼ąou ­čÖé Majte pohodov├ę dni a pevn├ę zdravie!!!
Urcite by nám pomohlo, keby sme si vymenili aj názory a skusenosti ake pomocky pouzivajú kolegovia a kde sa dajú zakúpit.
─Äakujem za mo┼żnos┼ą ├║─Źasti na Va┼íich jedine─Źn├Żch webin├íroch.
Ve─żmi oce┼łujem pr├şstupnos┼ą webin├írov, aktu├ílnos┼ą t├ęm, odbornos┼ą lektorov. ─Äakujem ve─żmi pekne.
─Äakujem ve─żmi pekne za podnetn├Ż webin├ír s ve─ża u┼żito─Źn├Żmi inform├íciami.

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

100%

Met├│da dobr├ęho ┼ítartu

Hodnotenia lektoriek: 4,8 (na stupnici 1-5)
Zlep┼íi┼ą by sa dalo sn├í─Ć len to, ┼że sme zle po─Źuli hudobn├ę nahr├ívky.
Zanieten├ş, odborne aj prakticky na vysokej ├║rovni
Odbornos┼ą, ┼żivos┼ą po─Źas cel├ęho prezentovania.
Lektorky su vo svojej pr├íci odborn├ş─Źky. Ale forma webinaru cez tuto platformu neba ┼í┼ąastn├í. Hudba je pre met├│du ve─żmi d├┤le┼żit├í a nebolo ju po─Źu┼ą nedala sa zdie─ża┼ą. 
Ve─żmi zrozumite─żne vysvet─żovali, neodch├ídzali od t├ęmy, ochotne zopakovali, dovysvetlili, 
Lektorky boli priate─żsk├ę. Problematiku ovl├ídali. 
Bolo to ve─żmi dobr├ę, zrozumite─żn├ę, hne─Ć aj praktick├ę.
E┼íte by som priv├ştala aj uk├í┼żku individu├ílnej alebo skupinovej pr├íce s de┼ąmi so ┼ívvp…asi to nebolo mo┼żn├ę vtesna┼ą do ─Źasov├ęho harmonogramu. 
Obe lektorky sa ve─żmi sna┼żili. Zlyh├ívala technika – nebolo dobre po─Źu┼ą n├íhr├ívky piesn├ş.
Ve─żmi sa mi p├í─Źila zanietenos┼ą lektoriek a ich praktick├Ż pr├şstup k uv├ídzaniu do met├│dy Dobr├ęho ┼ítartu. Bol trochu c├şti┼ą zhon a ─Źasov├Ż tlak, ale mysl├şm, ┼że v r├ímci mo┼żnost├ş robili, ─Źo sa dalo. 
Spokojnos┼ą s obsahom: 4,7 z (na stupnici 1-5)
Splnili sme va┼íe o─Źak├ívania?

Bola som ve─żmi milo prekvapen├í so vzdel├ívan├şm. U┼ż sa te┼í├şm, kedy si to vysk├║┼íam.
Ve─żmi dobre vytvoren├Ż a spracovan├Ż syst├ęm, nen├íro─Źn├Ż, jednoduch├Ż
├üno splnili. Vzdel├ívanie bolo tak├ę pr├şjemn├ę, ┼że som stratila pojem o ─Źase.
O met├│de som len po─Źula,  spojenie hudby a grafomotoriky je iste ve─żmi podporn├í a potrebn├í. Ale zo v┼íetkou  ├║ctou, neza┼żila som ni─Ź ve─żmi objavn├ę.
O met├│de viem nieko─żko rokov, len okrajovo som vedela ─Źoho sa t├Żka. Ke─Ć┼że pracujem s de┼ąmi 1.stup┼ła a aj v M┼á, chcela som sa zozn├ími┼ą s ─Ćal┼íou prevent├şvnou aktivitou. Bolo to in┼ípirat├şvne, zauj├şmav├ę a hlavne vyu┼żite─żn├ę..
Kurz je akousi kuch├írkou pre u─Źite─żky M┼á. Je to jeden poh─żad na rozv├şjanie schopnost├ş die┼ąa┼ąa ve─żmi prijate─żnou formou, cez piesne.
Skvel├ę. ─Äakujem.
Áno, splnili.
Viac menej ├íno. Ch├Żbalo mi “po─Źu┼ą piesne”, na ktor├ę sme mali robi┼ą pracovn├ę listy. A ak by bolo viac ─Źasu, tak by som priv├ştala aj uk├í┼żku pohybov├Żch cvi─Źen├ş. 
Spokojnos┼ą s organiz├íciou kurzu: 4,4 (na stupnici 1-5)
Zorganizovan├ę perfektne, ─Źas na prest├ívky a podobne. Super.
Nem├ím ┼żiadne v├Żhrady, v┼íetko prebiehalo hladko.
Zatia─ż som spokojn├í, nemenila by som.
Nep├í─Źilo sa mi, ┼że nebolo po─Źu┼ą  hudbu a ┼że slovensk├ę piesne m├íme k dispoz├şcii na stiahnutie len ve─żmi obmedzen├║ dobu.
Organiza─Źne dobre zabezpe─Źen├ę. Nahr├ívky piesn├ş nebolo dostato─Źne po─Źu┼ą. Vzh─żadom na d─║┼żku vzdel├ívania boli vhodne zaraden├ę a poskytnut├ę pravideln├ę prest├ívky.
Technick├ę probl├ęmy s hudbou, ktor├í je podstatn├í pre tento kurz.
Ve─żmi dobr├ę. Ve─żk├Żm nedostatkom bol zvuk – nebolo po─Źu┼ą nahr├ívku alebo zvuk som po─Źula oneskorene a tak aj to, ─Źo ukazovala a lektorka mi niekedy nesedelo, nemalo to ten spolo─Źn├Ż rytmus.
S online ┼ąa┼żkos┼ąami je potrebn├ę sa popasova┼ą a je to niekedy aj o trpezlivosti.
Ocenila by som zaslanie programu a ─Źasov├ęho rozvrhu vopred mailom. A asi aj rozhranie zoom.
Ostatn├ę bolo super, ─Ćakujem ve─żmi pekne. Som rada, ┼że som sa mohla z├║─Źastni┼ą tohto kurzu. 

S akou pravdepodobnos┼ąou by ste n├ís odporu─Źili priate─żovi alebo kolegovi/kolegyni?

93%
Menu