Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe - Inklucentrum Vzdelávanie detí s mentálnym znevýhodnením v ZŠ
Webinar vzdelavanie deti z MZ foto

Vzdelávanie detí s mentálnym znevýhodnením v ZŠ

Diskutujme spolu o možnostiach vzdelávania žiakov s mentálnym znevýhodnením v bežných základných školách.


Na webinári sa dozviete čo prinášajú nové legislatívne úpravy (novela školského zákona). Povieme si o inkluzívnych postupoch, nastavení IVP, výmene vzájomných skúseností zo škôl. Dozviete sa aj, čo prinášajú aj skúsenosti zo zahraničia (portugalský, nemecký, český, fínsky a nórsky model), ktoré vďaka Erazmu postupne objavujeme.

Webinár je realizovaný v spolupráci s Platforma rodín detí so zdravotným znevýhodnením

IKONA OSVEDCENIE 02

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • pedagogickí a odborní zamestnanci škôl
  • pracovníci CPPPaP, centrá včasnej intervencie

LEKTORI VZDELÁVANIA

Zuzana Suchová, Platforma rodín

Zuzana Suchova Platforma 1

Vedie linku laickej podpory INKLULINKA. Venuje sa presadzovaniu potrieb a práv rodín detí so zdravotným znevýhodnením pred orgánmi verejnej správy.

Realizuje sa aj v oblasti: inkluzívne vzdelávanie, problém uzatvorenej vzdelávacej cesty pre deti s intelektuálnym znevýhodnením, zber a vyhodnocovanie podnetov rodičov, laické poradenstvo.

Viktor Križo, Inklucentrum

Viktor Krizo expert inkluzivne vzdelavanie statutar inklucentrum

Je šíriteľom konceptu inkluzívneho vzdelávania postaveného na humanistickej psychológii slobody a zodpovednosti C. Rogersa, Maslovových B- a D-potrebách a modelu Nenásilnej komunikácie. Garantuje inovačné vzdelávanie v Inklucentre a lektoruje kurzy. V Slovenskej komore učiteľov advokuje tému demokratizácie v školách.

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email, kontaktujte nás na čísle +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

NÁZORY ABSOLVENTOV

Dátum

15 apr 2024
Registrácia ukončená!

Čas

15:00 - 18:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nový termín,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]