Webinar ADHD foto

Dieťa s ADHD v školskom prostredí

Webinár zameraný na najaktuálnejšie poznatky o neuropsychologických príčinách ADHD s dôrazom na praktické rady pre učiteľov a odborných zamestnancov, ktorí prichádzajú vo svojej práci do styku so žiakmi s poruchou pozornosti (ADHD). Obsahom webináru sú princípy a konkrétne rady pre pomoc priamo v škole ako aj v domácom prostredí.

IKONA OSVEDCENIE 02

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • pedagogickí zamestnanci
  • členovia školského podporného tímu
  • riaditeľ/riaditeľka

LEKTOR VZDELÁVANIA

Radovan Kyrinovič

Radovan Kyrinovic Lektor Inklucentrum

Osem rokov štúdia psychológie v Brne na Masarykovej Univerzite vyústilo do pozície učiteľa angličtiny a výchovného poradcu v Liečebno-výchovnom sanatóriu v Bratislave určenom pre chlapcov s ADHD. Ako psychológ a výchovný poradca tiež pôsobím na Gymnáziu Vazovova. Externý expert v projekte zameranom na kariérne poradenstvo vo Výskumnom Ústave Detskej psychológie a patopsychológie.

Viac o Radovanovi na: www.radovankyrinovic.sk

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte nás na čísle +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY.

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

NÁZORY ABSOLVENTOV

Kúpa kurzu

Dieťa s ADHD v školskom prostredí
Dostupné Lístky: 15
Kurz "Dieťa s ADHD v školskom prostredí" je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

18 sep 2024

Čas

15:00 - 18:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať