Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe Kritické myslenie už na 1. st. ZŠ?
webinar kriticke myslenie uz na1stupni ZS

Kritické myslenie už na 1. st. ZŠ?

Najbližší termín webináru: 14. 12. 15:00-18:00. Na webinár je potrebný minimálny počet 12 účastníkov, ak sa počet nenaplní presúvame účastníkov na najbližší termín tohto vzdelávania.

Rozdielne postoje a názory by nemali byť dôvodom k hádkam. Pozerať na jednu vec z viacerých uhlov a diskutovať o nej tak, aby sme sa navzájom neurážali a nezosmiešňovali, to môžeme učiť žiakov už na 1. st. ZŠ. Žiaci v tomto veku sú schopné bez zábran diskutovať o hodnotách, ktoré chcú vyznávať a predstavách o zmysluplnom živote. Učiteľ môže byť súčasťou tejto výchovy a pripraviť žiakov do sveta, ktorý rešpektuje rozdielnosť v názoroch.


Materiály dostanú účastníci po skončení webinára na svoju emailovú adresu.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • učitelia a učiteľky 1. stupeň ZŠ
  • vychovávatelia a asistenti na 1. stupni ZŠ

ŠKOLITEĽKA:


Marta Páleníková

Marta Palenikova lektorka Inklucentrum

Marta Páleníková učí na 1. st. v ZŠ Felix deviaty rok. S deťmi podniká veľa DOBROdružstiev v škole i mimo nej. Je športovkyňa telom aj dušou, venuje sa turistike a basketbalu, k čomu sa snaží viesť aj svojich žiakov. Je absolventkou Individuálneho rozvojového programu učiteľa, ktorý vedie organizácia LEAF a Vzdelávacieho programu Komenského inštitútu.

Pred časom objavila čaro reflexie a po prvých nesmelých pokusoch sa rozhodla venovať sa tejto téme do hĺbky a nájsť funkčný „reflexný“ systém vhodný do každej triedy. Vydala metodiku k téme: „Kuchárska kniha“ plná receptov ako na reflexiu a spätnú väzbu na 1. st. ZŠ.

Termíny:

14. 12. 2021, 15:00 – 18:00
10. 03. 2022, 15:00 – 18:00
19. 05. 2022, 15:00 – 18:00
Registrácia končí deň pred webinárom.

NÁZORY ABSOLVENTOV WEBINÁRU:

„Preberaná téma splnila nad mieru moje očakávania. Získané vedomosti budem určite uplatňovať v mojej pedagogickej praxi.

„Lektorka maximálne príjemná. Zapájala účastníčky do webinára. V danej problematike výborne zorientovaná s bohatými skúsenosťami.

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 30 €

Kúpa kurzu

Kritické myslenie na 1. stupni ZŠ
Dostupné Lístky: 18
Kurz Kritické myslenie na 1. stupni ZŠ je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

10 mar 2022

Čas

15:00 - 18:00

Cena

30.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať
Menu