Webinar krizova intervencia foto

Krízová intervencia

Čo je to kríza a krízová intervencia v školskom prostredí? Čo mám ja ako riaditeľ alebo člen školského podporného tímu robiť? Sme poradenské zariadenie, aké sú naše kompetencie? Kto nám pomôže? Čo by sme po kríze potrebovali? Na tieto aj ďalšie otázky dostanete na webinári odpovede od expertky na krízovú intervenciu, psychologičky, psychoterapeutky a traumaterapeutky Mgr. Márii Anyalaiovej, PhD.

Na webinári dostanete konkrétne odpovede na to, čo robiť ako škola v prípade krízovej udalosti. Nejedná sa o výcvik oprávňujúci na vykonávanie krízovej intervencie.

Na Slovensku máme celý systém (sieť) inštitúcií, ktoré vedia pomôcť v krízových situáciách. Zistite ako fungujú a pomáhajú.

V prípade hlbšieho záujmu o problematiku krízovej intervencie odporúčame aj komplexné vzdelávanie v Krízovej intervencii: www.ior.sk .

IKONA OSVEDCENIE 02

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať Certifikát Inklucentrum, ktorý vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • členovia školského podporného tímu
  • riaditeľ/riaditeľka
  • poradenské zariadenia
Bulletin Krizova intervencia
Odporúčame ako hodnotný úvod do problematiky.

LEKTORKA VZDELÁVANIA

Mária Anyalaiová

Maria Anyalaiova Inklucentrum Krizova Intervencia

Mgr. Mária Anyalaiová, PhD., Inštitút osobnostného rozvoja, www.ior.sk Pracovala  7 rokov ako školská psychologička, 13 rokov ako psychologička v CPPPaP Piešťany, od roku 2017 v ambulancii klinickej psychológie v Bratislave. Psychoterapeutické vzdelanie má v Gestalt modalite a v psychotraumatológii a EMDR. Zastupuje Českú a Slovenskú republiku v Európskej asociácii školskej psychológie v sekcii krízového manažmentu.

Pripravila komplexné vzdelávanie krízovej intervencie v detských skupinách a nadväzujúcu starostlivosť o deti, učiteľov a rodičov a od roku 2011 vyškolila na Slovensku 600 odborných zamestnancov v poradniach a školách. Venuje sa individuálnej aj skupinovej  krízovej intervencii, terapii traumy detí a dospelých, sprevádzaní detí a rodín po strate člena rodiny a paliatívnej starostlivosti o deti.

Spoluautorka bulletinu Krízová intervencia v školskom prostredí.

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte nás na čísle +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY.

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

NÁZORY ABSOLVENTOV

Kúpa kurzu

Krízová intervencia
Dostupné Lístky: 19
Kurz "Krízová intervencia" je v tomto termíne vypredaný. Vyberte iný termín.

Dátum

08 okt 2024

Čas

15:00 - 18:00

Cena

40.00€

Labels

Akreditovaný,
Nové,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]
Registrovať