Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe - Inklucentrum Školský psychológ v základnej škole
webinar skolsky psycholog v zs

Školský psychológ v základnej škole

Ste začínajúci školský psychológ/školská psychologička, potrebujete sa lepšie zorientovať v kompetenciách a možnostiach profesie psychológa v základnej škole, chcete získať nové informácie, naučiť sa techniky práce s deťmi, rodičmi a kolegami pedagógmi a máte záujem zdieľať vlastné príklady z praxe. Webinár  sa zameriava na vaše potreby v oblasti legislatívy a pracovnej náplne, poskytne vám užitočné informácie aj materiály, ktoré môžete využívať.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Osvedčenie o ukončení inovačného vzdelávania, ktoré vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • začínajúci školskí psychológovia na základnej škole

LEKTORKA VZDELÁVANIA

Eva Hlistová

Eva Hlistova lektorka inklucentrum

Eva Hlistová pracuje ako školská psychologička v ZŠ 25 rokov. Absolvovala štvorsemestrálne štúdium školskej psychológie na FF UK v Bratislave, dlhodobý psychoterapeutický výcvik v adlerovskej individuálnej psychológii a dvojročný výcvik v terapii hrou. Je členkou Slovenskej asociácie individuálnej psychológie a OZ Labyrint. Spolupracuje s MŠ ako konzultant pre učiteľky a rodičov. Je členkou školského podporného tímu a vzdeláva sa v tejto oblasti. Spolupracovala na príprave štandardov pre školských psychológov v rámci Národného projektu vo VÚDPaP ako externý špecialista. Jej srdcovou pracovnou aktivitou je využívanie arteterapeutických techník.

TERMÍN

19. 10. 2022, 15:00 – 18:00
15. 03. 2023, 15:00 – 18:00
Registrácia končí deň pred webinárom

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

NÁZORY ABSOLVENTOV

Dátum

15 mar 2023
Registrácia ukončená!

Čas

15:00 - 18:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nový termín,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]