Home Hodnotné kurzy od odborníkov z praxe - Inklucentrum Školský psychológ v základnej škole
webinar skolsky psycholog v zs

Školský psychológ v základnej škole

Ste začínajúci školský psychológ/školská psychologička, potrebujete sa lepšie zorientovať v kompetenciách a možnostiach profesie psychológa v základnej škole, chcete získať nové informácie, naučiť sa techniky práce s deťmi, rodičmi a kolegami pedagógmi a máte záujem zdieľať vlastné príklady z praxe. Webinár  sa zameriava na vaše potreby v oblasti legislatívy a pracovnej náplne, poskytne vám užitočné informácie aj materiály, ktoré môžete využívať.

ikona certifikat inklucentrum inkluzivne vzdelavanie

Aj absolvovaním tohto webinára môžete získať získať Osvedčenie o ukončení inovačného vzdelávania, ktoré vás oprávňuje žiadať o príplatok za profesijný rozvoj u svojho zamestnávateľa. Je potrebné absolvovať aspoň 10 webinárov s označením akreditované. Viac o podmienkach v článku: Akreditované webináre pre inkluzívne vzdelávanie.

KOMU JE WEBINÁR URČENÝ?

  • začínajúci školskí psychológovia na základnej škole

LEKTORKA VZDELÁVANIA

Eva Hlistová

Eva Hlistova lektorka inklucentrum

Eva Hlistová pracuje ako školská psychologička v ZŠ 25 rokov. Absolvovala štvorsemestrálne štúdium školskej psychológie na FF UK v Bratislave, dlhodobý psychoterapeutický výcvik v adlerovskej individuálnej psychológii a dvojročný výcvik v terapii hrou. Je členkou Slovenskej asociácie individuálnej psychológie a OZ Labyrint. Spolupracuje s MŠ ako konzultant pre učiteľky a rodičov. Je členkou školského podporného tímu a vzdeláva sa v tejto oblasti. Spolupracovala na príprave štandardov pre školských psychológov v rámci Národného projektu vo VÚDPaP ako externý špecialista. Jej srdcovou pracovnou aktivitou je využívanie arteterapeutických techník.

TERMÍN

19. 10. 2022, 15:00 – 18:00
15. 03. 2023, 15:00 – 18:00
Registrácia končí deň pred webinárom

ORGANIZAČNÉ POKYNY:

Webinár prebehne online, v prostredí programu zoom. Prosíme, zoom si nainštalujte. Link Vám zašleme samostatným emailom najneskôr 5 hodín pred samotným webinárom. Ak ste link nedostali na Váš email kontaktujte p. Škrípovú +421 949 004 911.

Na webinári je potrebné mať kvalitné internetové pripojenie a zapnutú kameru. V prípade technických problémov na Vašej strane nie je možné vrátiť platbu za školenie, kontaktujte nás a budeme hľadať riešenie. STORNO PODMIENKY

CENA

Celková cena vzdelávania, bez dotácie: 65 €

Aktuálna zľavnená cena: 35 €

Pani lektorka E. Hlistová má veľmi príjemný prejav, dobre sa ju počúvalo a dávala priestor na otázky, ktoré sme k téme mali. Celkovo vzdelávanie bolo veľmi interaktívne, možno to bolo spôsobené aj tým, že nás bolo málo. Mne osobne to však vyhovovalo takto viac, aspoň sme mali priestor prebrať viac do hĺbky témy, ktoré nás zaujali. Taktiež som veľmi vďačná, že sme si vymenili skúsenosti v oblasti školskej psychológie. Vzdelávanie splnilo moje očakávania-  bolo štrukturované, lektorka sa venovala všetkým základným oblastiam, ktoré sa šk. psychológa týkajú. Ešte raz sa chcem týmto poďakovať pani Hlistovej za poskytnuté informácie a metodické usmernenia. Kiežby všetky vzdelávania prebiehali takto 🙂 
Pani lektorka bola 100% pripravená s krásnou prezentáciou, na začiatku s nami riešila aj aktuálnu situáciu na Ukrajine, čo vnímam ako veľké plus. Obsah vzdelávania nadmieru splnil moje očakávania, dozvedela som sa praktické veci a dostala som odporúčanie na metodiku, ktorú určite budem využívať v praxi. Organizácia vzdelávania prebehla bez akýchkoľvek problémov, dopredu som vedela kedy a kde sa mám pripojiť. 
Všetko super, vzdelávanie veľmi obohacujúce, inšpiratívne a prínosné. Ďakujem 🙂
Veľmi milý a príjemný prístup pani lektorky, ktorá poskytla mnoho užitočných a praktických rád.
Prepracovanost vzdelávania a najmä prepojenie s praktickými ukážkami.
Lektorka bola veľmi dobre pripravená. Materiál bol prehľadne a zrozumiteľne zostavený. Prednášala veľmi pútavo, reflektovala potreby skupiny, tešila sa otázkam, povzbudzovala, pozitívne hodnotila vstupy účastníkov. Bola veľmi ochotná a nápomocná. Bolo vidieť, že má bohaté skúsenosti, praca ju baví a teší ju o skúsenosti sa deliť. Veľmi pekne ďakujem za webinar.
Príjemné vystupovanie a komunikácia, odbornosť, praktickosť. Veľmi oceňujem aj to, že pani lektorka poskytla emailový kontakt, kde si vieme požiadať a materiály spomínané na školení. 
Pacila sa mi erudicia lektorky. Poskytnuta teoria aj prakticky tipy, obohatene o zazitkove techniky.

Dátum

19 okt 2022
Registrácia ukončená!

Čas

15:00 - 18:00

Cena

35.00€

Labels

Akreditovaný,
Nový termín,
Webinár

Organizátor

Inklucentrum
Phone
+421 949 004 911
Email
[email protected]